Olomouc – Přerov 7:2 (kon.) | HC Kladno – K. Vary 1:3 (kon.) | Vsetín – Zlín 2:3 (kon.)
Hr. Králové – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:0 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 1:0 (kon.)
Chomutov – Letňany 5:3 (kon.) | Slavia – Sparta 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 3:5 (kon.)
Motor ČB – Pardubice 4:6 (kon.) | Jihlava – Liberec 3:4 (kon.) | Havířov – Třinec 1:9 (kon.)
Piráti Chomutov
5:3 (0:0, 3:2, 2:1)
HC Letci Letňany
Pátek 14.12.2012, 17:30 • ZS Chomutov • Extraliga staršího dorostu

57:45
    Ondřej Kroh sám před gólmanem! Nastřelil pouze tyč! Času už není nazbyt...

55:45
    Staněk se stihl včas přesunout a přiložil beton k pokusu Letňan ještě přinejmenším snížit.

53:08
    Piráti právě vstřelili branku!
    A hned je tu další branka! Hattrickem se dnes blýskl RADEK VESELÝ, který skóroval z dorážky. Asistence: Miroslav Bednář, Jiří Vlastník

52:27
    FRANTIŠEK WÁGNER se přeci jen dočkal! sám si vybruslil až do pásma a přesnou střelou překvapil hostujícího brankáře. Asistence: Jakub Meliško, Patrik Šmíd

49:51
    Letňany právě vstřelily branku!
    A je vyrovnáno! Postaral se o to MARTIN ŠŤOVÍČEK. Asistence: Martin Štosek

48:03
    Vít Procházka si odsedí 2 minuty za držení protihráče.

41:19
    Jakub Hierman dostává 2 minuty za hákování.

39:00
    Letci v oslabení. Dvě minuty pro Dominika Čapka za sekání.

39:00
    David Kaše nedokázal puk přesně nasměrovat! Jedná se o podobnou situaci, ve které svou šanci nezužitkoval František Wágner.

38:09
    MATĚJ HES znovu snižuje! Asistence: Filip Ječný

35:33
    A Piráti navyšují svůj náskok zásluhou RADKA VESELÉHO. Asistence: Jakub Meliško

34:41
    Jakub Hierman je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

32:19
    Matěj Hes narazil chomutovského hráče na hrazení a za to si odpyká 2 minuty.

26:13
    Piráti si zahrají oslabení. Na 2 minuty si půjde sednout Vít Procházka za nedovolené bránění.

25:36
    Tak ve druhé třetině se s gólama roztrhl pytel. Letci hned snižují! MARTIN ŠŤOVÍČEK snižuje náskok domácích. Asistence: Richard Nebeský, Dominik Čapek

24:51
    Střela z otočky Veselého z mezikruží se dostala na rameno hostujícího gólmana, kotouč potom znovu propadl do branky. Asistence: Jiří Vlastník

20:50
    Opravdu šťastný gól pro Chomutov, smolná pro Letňany. Vlastník jen ze zoufalství vystřelil na Švihálka z nulového úhlu a puk nějakým způsobem propadl až za čáru. Asistence: Radek Vselý

16:50
    Skvostná kombinace Letců! Přesný tandem na Nebeského, pak ovšem nepřesná střela. Puk orazítkoval jen tyč Staňkovy branky, když se zrovna přemisťoval na druhou stranu. Až na zakončení Letci sehráli tuto akci perfektně.

12:41
    Dominik Čapek (LET) dostal 2 minuty za krosček.

11:51
    Richard Nebeský ujel chomutovské obraně! Staněk však zasahoval přesně, když chytil puk do lapačky. Dojíždějící obránce Pirátů ho však při pádu zatlačil až do branky. Vhazuje se po levici Staňka.

09:50
    František Wágner spálil dvě šance během pár vteřin! Nejdříve se sám dostal až ke Švihálkovi, avšak z bekhendu nezakončil, potom nedorazil kotouč do prázdné klece.

02:01
    Rohla je vyloiučen na 2 minuty za podražení.

01:31
    Dominik Čapek posílá hosty do oslabení. Dostal 2 minuty za nedovolené bránění.

Daniel Pavlík

Branky a nahrávky: 21. Vlastník (Veselý), 25. Veselý (Vlastník), 36. Veselý (Meliško), 53. Wágner (Meliško, Šmíd), 54. Veselý (Bednář, Vlastník) - 26. Šťovíček (Nebeský, Čapek), 39. Hes (Ječný), 50. Šťovíček (Štosek)

Piráti Chomutov: Staněk (Lukeš) - Meliško, Páleník, Ringler, Krstev, Bednář, Procházka, Kašpar, Hierman, Pokorný, Šmíd, Macháček, Cestr, Vlastník, Kaše, Veselý, Wágner, Rohla
    HC Letci Letňany: Švihálek (Kosina) - Brejcha, Honetschläger, Hes, Kroh, Nebeský, Starosta, Stošek, Ječný, Čapek, Rulf, Hroboň, Nestrašil, Kučera, Hylena, Šťovíček, Neuman