Žilina – Martin 6:5 (kon.) | Nitra – Skalica 1:4 (kon.) | Trenčín – Zvolen 2:1 (kon.)
Košice – Banská Bystrica 4:3 (po s.n.) | Piešťany – Poprad 2:0 (kon.)
MsHK Žilina
6:5 (2:1, 2:0, 2:4)
HK VITAR Martin
sk Pátek 28.12.2012, 17:00 • DOXXbet Aréna • Tipos Extraliga (SR)

Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera! (19:17:27)

Tretia tretina nám priniesla divadlo ako má byť! Vrece s gólmi sa pretrhlo a v poslednej dvadsaťminútovke padlo až šesť kúskov! V úvode tretiny znížil Martin zásluhou presiloviek na rozdiel gólu. Domáci sa postupe vzchopili, strelili gól zabezpečujúci dvojgólové vedenie, autorom bol Škoda. Minútu pred koncom skrášlil výsledok Petruška skvele umiestnenou strelou. Domáci sa vďaka víťazstvu odpútali z dna tabuľky, kde ich vystriedal práve Martin.

60:00

59:59
    Žigárdy musel vykryť ešte dve strely, ktoré videl a tak s nimi nemal žiadny problém, jeho betóny boli v permanencii až do konca.

59:26
    Martin dal gól!
    TOMÁŠ PETRUŠKA sa odhodlal k strele švihom z modrej čiary, Martinu už neostáva veľa času!
    Asistencie Novotný, Markovič.

58:40
    Až vo dvojici hráči Martinu clonia pred Žigárdym, ten však nemusí zasahovať, Žiline pomohla aj žrď po jednej zo striel!

58:32
    Ladislav Spišiak využíva možnosť na time-out...

58:32
    Martin získal len vhadzovanie po pravici žilinského brankára.

58:15
    Petruška na modrej čiare nezachytil, čo je voda na mlyn pre Žilinu, Martin hrá bez brankára!

58:04
    Žigárdy radšej puk prikryl, nebezpečenstvo zažehnané.

57:58
    Dohady o tom, aká dlhá bude presilovka sú až príliš dlhé...

57:52
    Pre Martin svitá nová nádej, na trestnú lavicu pôjde Kokavec za zákrok hokejkou na Hriňu, ktorý leží na ľade.

57:21
    Šikovná strela a ešte šikovnejší teč Hollého, ktorý si ale cestu do brány bohužiaľ pre Mountfied, nenašiel.

57:16
    Pri mantineli sa na zemi ocitol Rábek, ktorý zaľahol puk, kúskovanie hry domácim vyhovuje.

56:47
    Žilina sa oslobodzuje spod martinského zovretia, vysoko napáda a drží svojho súpera ďaleko od brány.

56:23
    Oddychový čas Róberta Pukaloviča! Martin sa stále nevdzáva.

56:16
    Žilina dala gól!
    Máme tu ďalší gól, keď už tradične spoza brány prihrával pred bránu Kokavec, kde našiel úplne voľného VLADIMÍRA ŠKODU, ktorý prekonáva Šúreka strelou popod betóny!
    Asistencie: Kokavec, Mihálik.

55:38
    Varga nájdený nebol, Martin sa dostáva k puku a rozvíja útok, ktorý neskončil dobre.

55:06
    Hrá sa sa Žigárdyho bránou, Martinčania sú však vysilení, potrebujú vystriedať.

54:31
    Žilina zakladá útok, avšak nedorozumenie na strane vlkov spôsobilo, že sa Martinčania dostali k puku, rozvinuli akciu, no tá skončila ofsajdom.