Třinec – Liberec 6:1 (kon.) | Přerov – Sparta 2:6 (kon.) | Zlín – Pardubice 3:4 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Letňany 1:3 (kon.) | Vsetín – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 3:6 (kon.)
Mladá Boleslav – HC Litvínov 0:2 (kon.) | Olomouc – Slavia 3:7 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 2:3 (po s.n.)
Motor ČB – Chomutov 5:6 (po s.n.) | Písek – HC Kladno 4:1 (kon.) | Havířov – K. Vary 2:1 (po s.n.)

Pardubice právě vstřelily branku!
    ONŘEJ PANNA překonává Halodu v prodloužení a Pardubice si taky vybojovaly bod navíc, který si odvezou domů. Asistence: Michael Špaček.

60:01

60:00

56:30
    Jiří Velčovský (ZLN) dostává dvě minuty za podražení a Pardubice v přesilové hře mohou odskočit do vedení.

55:35
    Oddechový čas pro domácí.

51:53
    Hosté jdou do čtyř. Vyloučen je na dvě minuty Adam Kracík (PAR) za sekání.

51:06
    Je opět vyrovnáno! MICHAEL ŠPAČEK si počkal na přihrávku před brankou, kterou dostal od Panny a z blízka propálil zlínskou obranu. Asistence: Ondřej Panna.

42:00
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí jdou opět do vedení! PAVEL BUMBÁL se při rychlé akci dostal sám na úroveň levého kruhu, odkud rychlou střelou posílá Zlín do vedení. Bez asistence.

41:38
    Hosté v přesilovce srovnávají na 2:2! JOSEF HORYNA si počkal na modré na správný čas na střelu, která proletěla až do domácí klece. Asistence: Filip Kuťák, Ondřej Panna.

40:01

40:00

39:58
    Pardubice na začátku třetí třetiny budou mít výhodu přesilové hry, protože v závěru třetiny je vyloučen na dvě minuty za napadení Richard Kobylík (ZLN).

38:06
    Perníkáři snižují na 2:1. Bohuněk z rohu hřiště přihrával na uvolněného MARTINA HLAVÁČKA a ten z místa před brankou poslal kotouč za záda Halody. Asistence: Ondřej Bohuněk, Radovan Chvojka.

37:27
    Domácí vedou 2:0! DOMINIK HLADIŠ se s pukem prodral až před branku a poslal puk neomylně pod horní tyč Stibůrkovy brány. Asistence: Lumír Galuška.

35:27
    Přesilovka pro domácí. Na dvě minuty za hákování je vyloučen Oliver Petric (PCE).

33:25
    Domácí jdou do vedení 1:0! DOMINIK HLADIŠ si s pukem najel až před branku Stibůrka a bez větších problémů prostřelil hostujícího brankáře. Bez Asistence.

31:03
    Až ve druhé polovině zápasu je tady přesilovka i pro hosty. Na dvě minuty za hákování je vyloučen Michal Hlaváč (ZLN).

Jakub Sovadina

Branky a nahrávky: 34. Hladiš, 38. Hladiš (Galuška), 42. Bumbál - 39. Hlaváček (Bohuněk, Chvojka), 42. Horyna (Kuťák, Panna), 52. Špaček (Panna), 62. Panna (Špaček)

Berani Zlín: Haloda (Příhonský) – Kobylík, Hlaváč, Werbik Gago, Pelánek, Schmied, Bumbál, Váňa, Helešic, Velčovský, Peška, Pavlůsek, Procházka, Vyoral, Hladiš, Galuška, Malý, Kužílek.
    HC Dynamo Pardubice: Stibůrek (Vejmelka) – Divecký, Kalous, Chvojka, Panna, Procházka, Kysela, Kuťák, Hlaváček, Bohuněk, Velínský, Kusý, Špaček, Havrda, Horyna, Petric, Kracík.

Rozhodčí: Fiedler – Velinský, Švarc