Omsk – Lev 4:0 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 1:8 (kon.) | Chanty-Mansijsk – HC Slovan 3:1 (kon.)
Spartak Moskva – Jaroslavl 5:2 (kon.) | Doněck – Mytišči 3:0 (kon.) | Riga – N.Novgorod 3:4 (kon.)
HC Donbass Doněck
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Atlant Mytišči
Pátek 18.01.2013, 18:00KHL

To je ode mě vše. Přeji příjemný zbytek pátečního večera! (20:06:17)

Je rozhodnuto. Domácí Doněck přidal v každé třetině jednu branku a zaslouženě zvítězil. Gólman Holt si navíc připisuje čisté konto.

Střely na branku: 28:29.

60:00

59:43
    Gluchov trefuje pouze lapačku gólmana.

59:12
    Ozolinš se nedostal ke střele z prostoru mezi kruhy. Byl zablokován obránci.

58:30
    Minuta a půl do konce zápasu. Puk ve středním pásmu.

57:44
    Nyní se dostali ke kotouči hosté. Při pokusu o založení útoku zapříčinili akorát zakázané uvolnění.

56:44
    Doněck nadále hru kontroluje. Střela na Galimova z ostrého úhlu neúspěšná.

55:41
    Čas se chýlí ke konci. O vítězi již zřejmě není pochyb. Domácí mají nyní kotouč na holi a snaží se vytvořit ještě nějakou šanci.

54:49
    A nyní šance na druhé straně. Holt chytil téměř jistý gól.

50:50
    Hosté se ubránili. Gluchov je na ledové ploše.

49:55
    Domácí zcela uzamkli soupeře v pásmu. Obrovská šance jednoho z útočníků, jehož střelu zastavil gólman se štěstím!

49:20
    Kagarlickij zakončuje z mezikruží. Galimov připraven. Kotouč schoval do klína.

48:50
    Domácí si dnes zahrají první přesilovku. Potrestán Gluchov (MYT) - 2 minuty za podražení.

47:00
    A nyní šance na druhé straně. Přečíslení dva na jednoho, kotouč se zastavil někde v brankovišti. Galimov jej raději zalehl.

46:30
    Holt se nyní musel hodně ohánět. Lítaly na něj puky ze všech stran.

46:15
    Hosté by chtěli skóre alespoň kosmeticky upravit. Nyní je však v další šanci zastavuje ofsajd.

42:16
    Doněck právě vstřelil branku!
    Také na začátku třetí třetiny domácí skórují. Při akci dva na dva dorazil kotouč za záda Galimova SERGEJ VARLAMOV. Asistence: Denis Kočetkov.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 2. Robitaille (Kagarlickij, Kašpar), 22. Kočetkov (Varlamov), 43. Varlamov (Kočetkov)

HC Donbass Doněck: Holt (Laco) - Wilson, Podhradský, Bartulis, Tereščenko, Kolář, Peretjagin - Nedorost, Kiiskinen, Dadonov - Kagarlickij, Robitaille, Kašpar - Wirtanen, Kočetkov, Varlamov - Pettersson, Donika, Nikiforov.
    Atlant Mytišči: Galimov (Davydov) - Batyršin, Rukavišnikov, Dyblenko, Osipov, Višněvskij, Ozolinš, Kosmačov, Frogren - Gluchov, Kablukov, Kolcov - Engkvist, Majorov, Ševčenko - Michnov, Točickij, Krikunov - Ignatuškin, Jašin, Šmeljov.