Los Angeles – Chicago 2:5 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 1:4 (kon.) | Philadelphia – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Winnipeg Jets
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Ottawa Senators
Sobota 19.01.2013, 21:30 • MTS Centre • NHL

58:37
    Za hákování odchází na trestnou lavici Regin.

57:50
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Je zřejmě definitivně rozhodnuto o osudu dnešního zápasu. Marc Methot našel rozjetého KYLEA TURRISE, který střelou přes obránce překvapil Pavelce. Asistence: Marc Methot.

52:15
    Hosté využívají nabídnutou přesilovou hru, když se po přihrávce od Sergeje Gončara prosazuje nejlepší obránce minulé sezóny ERIK KARLSSON. Asistence: Sergej Gončar.

51:16
    Domácí budou hrát 2 minuty ve čtyřech, když na trestnou lavici odchází Ladd.

50:30
    Hokejovou parádu nám předvedl Smith, když si vyskočil do vzduchu pro letící puk, který si hodil na led před sebe a zakončoval celou akci kličkou do bekhendu, kterou Pavelec dobře vystihl a puk vyrazil levým betonem.

46:18
    Latendresse je vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.

37:12
    Střelu Erika Karlssona dokázal ještě Pavelec vyrazit, ale na dorážku CHRISE NEILA byl již krátký. Asistence: Erik Karlsson, Colin Greening.

34:35
    Na trestnou lavici na 2 minuty odchází Slater, který se provinil hákováním.

29:11
    Před brankou Ottawy se objevil nikým nehlídán Scheifele, který nechal vyniknout Andersona, který jeho pokus zneškodnil nádherným zákrokem lapačkou.

25:46
    Za držení je vyloučen na 2 minuty Milan Michálek.

22:30
    Latendresse je vyloučen na 2 minuty za držení. Přesilová hra pro domácí.

19:11
    Současně jsou vyloučeni Antropov a Alfredsson, oba si posedí na trestné lavici 2 minuty. Prvně jmenovaný za krosček a druhý jmenovaný za sekání.

16:30
    Pavelec si ale po inkasované brance nyní dodal sebevědomí, když ukázkovým semaforem vymazal Karlssona.

16:02
    MILAN MICHÁLEK se v útočném pásmu ukázkově uvolnil a poté prostřelil Pavelce střelou mezi betony. Asistence: Patrick Wiercioch.

6:00
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí přesilovou hru blesku rychle využívají, když se tvrdou střelou od modré čáry prosazuje DUSTIN BYFUGLIEN. Asistence: Tobias Enstrom, Andrew Ladd.

5:30
    Neil tvrdě atakoval u hrazení Stuarta a je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

4:26
    Kane se prokličkoval do útočného pásma, kde vystřelil přes obránce a trefil břevno! Velká smůla pro Winnipeg.

3:15
    Tyčka za zády Andersona! Bogosian napřáhl na modré čáře a jeho dělovka skončila na levé tyči.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 6. Byfuglien (Enstrom, Ladd) - 17. Michálek (Wiercioch), 38. Neil (Karlsson, Greening), 53. Karlsson (Gončar), 58. Turris (Methot)

Winnipeg Jets: Pavelec - Byfuglien, Enstrom, Bogosian, Stuart, Clitsome, Antropov - Wheeler, Little, Ladd - Wellwood, Jokinen, Kane - Ponikarovskij, Burmistrov, Scheifele - Macháček, Thornburn, Slater
    Ottawa Senators: Anderson - Karlsson, Methot, Gončar, Borowiecki, Wiercioch, Phillips - Silfverberg, Spezza, Michálek - Alfredsson, Turris, Latendresse - Neil, Smith, Greening - Condra, O'Brien, Regin

Rozhodčí: Stephen Walkom, Gord Dwyer - Rody Vaughan, Ryan Galloway

Diváci: 15,004