Jekatěrinburg – Kazaň 3:4 (po s.n.) | Čeljabinsk – Ufa 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 3:0 (kon.)
Čerepovec – Novosibirsk 2:1 (po s.n.) | Viťaz – Novokuzněck 3:4 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Minsk – Chabarovsk 4:1 (kon.)
po s.n.
Severstal Čerepovec
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Sobota 19.01.2013, 14:00KHL

To je ode mě poslední informace z tohoto utkání, užívejte sobotní odpoledne a u dalších onlajnů na shledanou. (16:31:32)

Je za námi zápas KHL mezi Severstalem Čerepovec a Sibirem Novosibirsk. I přes trvalou převahu domácích dokázali hosté dostat zápas až do nájezdů. Tam už ale padli. I tak se ale mohou radovat z velice příjemného bodu.

65:00
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Je dobojováno, IGNAT ZEMČENKO rozhodl o vítězství Severstalu po samostatných nájezdech.

Před Kopejkinem stál úkol proměnit, ale bohužel nedal. Prémiový bod zůstává Čerepovci.

Jako druhý hráč Severstalu jede Zemčenko a i on překonal Glasse. Hosté musí dát.

Za Sibir se rozjel Enlund, ale Košečkin jej vychytal.

Jako první jede domácí Anisin a je úspěšný - 1:0!

Samostatné nájezdy začínají.

Nerozhodlo ani pětiminutové prodloužení, takže uvidíme samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:30
    Oba týmy už evidentně čekají na samostatné nájezdy.

63:02
    Ketov hned za modrou pálil na Glasse, ale mimo.

62:15
    Na obou týmech je už vidět únava, střela Lekomceva postrádala tolik potřebnou razanci.

60:48
    Co chybělo a mohlo být rozhodnuto. Po Kiselevičově pokusu od modré čáry mohl dorážet Ketov, jenže minul téměř prázdnou branku!!!

60:01

Šedesát minut zápasu nerozhodlo, je před námi prodloužení. Převaha Severstalu byla opět velká, ale jak už to v takových případech bývá, pŕijde úder na druhé straně. A také ano, ve 46. minutě vyrovnal Enlund. Uvidíme, co nás čeká v následujícím pětiminutovém prodloužení.