Augsburg – Mohuč 1:1 (kon.) | Freiburg – Düsseldorf 1:0 (kon.)
1:1 (0:1)
1. FSV Mohuč 05
Neděle 10.02.2013, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

To je pro tuto chvíli vše. Přeji pěkný zbytek nedělního večera a u německé Bundesligy opět na počtenou. (17:26:57)

Augsburg drží stále jarní neporazitelnost a v tabulce je už pouze o bod za 16. barážovým místem, které drží Hoffenheim. Mainz se vrátil před Hamburg na pátou pozici.

Zápas Augsburgu s Mainzem nakonec končí remízou. Hostům byla upřena v první půli po špatně vyhodnoceném ofsajdu branka, domácím zase penalta. Skóre utkání otevřel ve 43. minutě Szalai a dostal Mainz do vedení. Nicméně o chvíli později byl vyloučen hostující Parker a i díky tomu mohl Augsburg v druhé půli srovnat Möldersem na konečných 1:1.

90
    Michael Parkhurst (AUG) musel zastavit možný rozlet hostujícího útoku faulem za žlutou kartu. Tohle mu trenér určitě vyčítat nebude.

89
    Hra obou týmu teď se teď vyznačuje značnou nepřesností, hraje se převážně ve středu hřiště.

88
    Poslední minuty druhé půle a vypadá to, že už se toho na hřišti moc nestane. Mainz už se nikam nehrne a snaží se hru co nejvíce protahovat.

87
    Stephan Hain (AUG) nyní musel zastavovat rychlý útok hostů za cenu faulu a žluté karty.

86
    Koo našel centrem ve vápně Mölderse, ten dobře zpracoval míč pro Haina, který následně střílel, ale jeho pokus byl zblokovaný.

85
    Hain byl sražen ve vápně, ale emoce byli zbytečně, protože byl v ofsajdovém postavení.

84
    Mainz v posledních chvílích v útoku trochu ožil, ale i hosté musí dávat pozor na obranu. Teď se málem jeden z hráčů Augsburgu řítil sám na bránu, dobře ale pozičně zasáhl brankář Wetklo.

83
    Augsburg dostal před malou chvíli jasné varování, že rozhodně nesmí zapomínat na obranu, což by se mohlo domácím vymstít.

81
    Hosté mohli jít do útoku tři na tři a celou situaci vyřešili poměrně dobře. Nakonec pálil ze zpětné přihrávky zpoza vápna Marcel Risse a jen těsně minul levou tyč.

80
    Poslední střídání na straně Augsburgu, ze hry odchází Tobias Werner a nahrazuje ho Stephan Hain.

78
    Obrázek hry zůstává nadále stejný. Augsburg se snaží útočit, Mainz se celou druhou půli převážně brání.

76
    Mölders se teď provinil útočným faulem, u míče budou hosté.

75
    Koo pálil z dvaadvaceti metrů, jeho střela zhruba o metr a půl minula levou tyč.

74
    Dlouhý aut domácích do vápna mířil samozřejmě na Mölderse, který se ale nyní výrazněji neprosadil.

73
    Jan Morávek dnes dohrál, předvedl poměrně solidní výkon a nyní přepustí místo na hřišti Kevinu Vogtovi.

Zdeněk Plánka

Branky: 57. Mölders - 43. Szalai

Karty:   87. Hain (AUG), 90. Parkhurst (AUG) - 8. Ivanschitz (MAI), 39. Diaz (MAI)   45+1. S. Parker (MAI)

FC Augsburg: (4 - 1 - 4 - 1) Manninger - Philp (43. Parkhurst), Callsen-Bracker, Klavan, M. De Jong - Baier - Koo, Morávek (73. Vogt), Ji, Werner (80. Hain) - Mölders.
    Trenér: Markus Weinzierl.

1. FSV Mohuč 05: (4 - 1 - 2 - 1 - 2) Wetklo - Pospěch, Svensson, Noveski, Diaz (46. Zabavník) - Kirchhoff - Baumgartlinger, Soto (61. M. Risse) - Ivanschitz (69. Caligiuri) - S. Parker, Szalai.
    Trenér: Thomas Tuchel.

Rozhodčí: Stieler - Walz, Schüller - Willenborg

Diváci: 25541