Parma – Janov 0:0 (kon.) | Atalanta BC – Catania 0:0 (kon.) | Cagliari – AC Milán 1:1 (kon.)
Palermo – Pescara 1:1 (kon.) | Sampdoria – AS Řím 3:1 (kon.) | Bologna – Siena 1:1 (kon.)
Udinese – Turín 1:0 (kon.) | Inter – Chievo 3:1 (kon.)

Rohové kopy: 4 - 4 (16:58:17)

Je tu konec utkání a pro oba týmy zasloužená remíza. Skóre utkání otevřel v pětačtyřicáté minutě Ibarbo, s vyrovnáním přišel z penalty Mario Balotelli v dvaaosmdesáté minutě.

90+2
    Mario Balotelli vyhořel při zakončení a Agazzi se blýskl parádním zákrokem, kterým podržel svůj tým!

90
    Mario Balotelli v ofsajdu.

90
    Nastaveny jsou čtyři minuty.

89
    Po rohovém kopu pálil hlavou z bezprostřední blízkosti Mario Balotelli a dobře postavený gólman jeho ránu lapil.

87
    AC Milán se neustále tlačí vpřed a zahlcuje soupeře protiútoky, ten je však proti těmto náporům zatím odolný a uvidíme, jak dlouho toto tempo oběma týmům vydrží.

85
    K další střele se propracoval Kevin Prince Boateng a Agazzi se natahoval po jeho ráně, nakonec se však ukázalo, že nemusel, střela šla totiž mimo.

82
    AC Milán právě vstřelil branku!
    K pokutovému kopu se postavil MARIO BALOTELLI a poslal gólmana na opačnou stranu, než kam poslal míč, čímž srovnává na 1:1.

80
    Penalta pro AC Milán!

80
    Davide Astori byl vyloučen za faul ve vápně na Balotelliho.

80
    AC střídá. Přišel Robinho, odešel Niang.

80
    Do konce základní hrací doby zbývá přibližně deset minut a stále čekáme na odpovědět AC, která se marně snaží o vyrovnání.

78
    Hra se vyrovnala a AC už nemá tolik navrch. Uvidíme, zda se domácím povede náskok udržet do samotného konce.

76
    Další změna v sestavě domácích. Odešel Marco Sau, přišel Pinilla.

75
    Z veliké dálky pálil Daniele Conti a Abbiati se měl co natahovat, nakonec však míč ukryl v rukavicích.

73
    V případě milánského AC byla k vidění nejedna střela a pokus o srovnání. Nejprve pálil Boateng a posléze Abate, ani jeden z nich však gólmana neohrozil.