New Jersey – Carolina 2:4 (kon.) | Tampa – Montreal 3:4 (po s.n.) | Florida – Washington 5:6 (po pr.)
Ottawa – Buffalo 2:0 (kon.) | Boston – NY Rangers 3:4 (po s.n.) | Nashville – San Jose 1:0 (po pr.)
Winnipeg – Philadelphia 2:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 2:3 (po s.n.) | Edmonton – Dallas 1:4 (kon.)
Vancouver – Minnesota 2:1 (kon.)
Winnipeg Jets
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
Philadelphia Flyers
Středa 13.02.2013, 02:00 • MTS Centre • NHL

To je z dnešního online přesnosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:48:45)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí snižují a šance na body z dnešního utkání tak stále žije! Za záda Bryzgalova se trefuje střelou příklepem ANDREW LADD. Asistence: Evander Kane, Blake Wheeler.

55:06

53:06
    Další přesilovou hru si zahraje Winnipeg, na trestnou lavici usedá Brayden Schenn za podražení.

51:31

49:31
    Tentokrát si přesilovou hru zahrají i domácí, Maxime Talbot je vyloučen na dvě minuty.

48:25

46:25
    Flyers si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici odchází za nedovolené bránění Mark Stuart (WPG).

44:17
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení, když střelu Jakuba Voráčka tečuje do brány Jets TYE MCGINN. Asistence: Jakub Voráček.

32:51
    Hosté si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici míří Anthony Peluso, který dostává dvouminutový trest za napadení.

25:17
    A sledujeme rvačku mezi domácím Markem Stuartem a Tyem McGinnem (PHI). Oba jsou vyloučeni na pět minut.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Ladd (Wheeler), 60. Ladd (Kane, Wheeler) - 9. Schenn (Voráček, Coburn), 18. Timonen (Fedotěnko, Simmonds), 45. McGinn (Voráček)

Winnipeg Jets: Montoya (Pavelec) - Ernström, Byfuglien, Hainsey, Redmond, Stuart, Postma - Kane, Jokinen, Antropov - Ladd, Little, Wheeler - Ponikarovsky, Burmistrov, Wellwood - Wright, Slater, Thorburn
    Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Leighton) - Timonen, L. Schenn, Grossmann, Foster, Coburn, Gervais - Simmonds, Giroux, Briere - Read, B. Schenn, Voráček - McGinn, Talbot, Knuble - Rinaldo, Fedotěnko, Sestito

Rozhodčí: Pochmara, Rehman - Galloway, Miller

Diváci: 15004