Vsetín – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Prostějov – Karviná (Baník) 4:7 (kon.) | Nový Jičín – Opava 0:5 (kon.)
Havířov – Val. Meziříčí 7:0 (kon.) | Poruba 2011 – Přerov 2:3 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 5:4 (kon.)
SHK Hodonín – Chotěboř 7:1 (kon.) | Pelhřimov – Břeclav 3:4 (po pr.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
3:4 (2:1, 0:2, 1:0 - 0:1)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Středa 20.02.2013, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

I když hráli domácí oslabeni, nakonec z tohoto duelu vytěžili alespoň bod. O tom, že si Břeclav odveze zpět na Moravu dva body, rozhodl v prodloužení Petr Jurča. (20:25:59)

61:29
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Hosté vítězí v dohrávce 34. kola. Bonusový bod pro břeclavské Lvi zařídil kapitán PETR JURČA. Asistence: Martin Bartoš.

60:01

Ani šedesát minut nepřineslo rozzuzlení a na řadu přijde prodloužení. To ať dopadne jakkoli, tak je jasné, že se Lvi v tabulce před Spartak neposune.

60:00

51:42
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!
    Spolupráce Kubát - Bezděk opět zafungovala. Tentokrát se v roli zakončovatele objevil JIŘÍ KUBÁT a u Bělé svítí na světelné tabuli znovu vyrovnaný stav. Asistence: Libor Bezděk.

40:01

Zatímco po první periodě byli spokojenější domácí borci, po druhé třetině je tomu naopak. A to díky jednomu muži. Patrik Medřický dvěma trefami otáčí skóre, takže po čtyřiceti minutách mají blíže ke třem bodům hosté z Břeclavi.

40:00

31:11
    Lvi se opět ujímají vedení. Svým druhým gólem se dnes pelhřimovským fanouškům představuje PATRIK MEDŘICKÝ.

22:49
    Na pelhřimovském stadionu je znovu srovnáno. Druhý gól břeclavského celku střílí PATRIK MEDŘICKÝ. Asistence: Jiří Novák.

20:01

První třetina je již minulostí a do šaten odchází jako spokojenější tým ten domácí. I když se hosté ujali vedení, tak Pelhřimov otočil skóre dvěma brankami během dvou minut. Druhá třetina začne přibližně v 18:46.

20:00

16:47
    Domácí během dvou minut otáčejí stav utkání. Sedmnáctý zářez na čepeli si v této sezoně připisuje MARTIN TECL.

14:45
    A je vyrovnáno. Nejlepší střelec Spartaku znovu zaúřadoval. LIBOR BEZDĚK zařizuje stav 1:1, Asistence: Jiří Kubát.

06:45
    Hosté se ujímají vedení, když Lvi zužitkovali spolupráci dvou nejproduktivnějších mužů svého celku. Mezi střelce se zapsal TOMÁŠ POPOLANSKÝ. Asistence: Martin Bartoš

00:01

Tomáš Bečka

Branky a nahrávky: 15. Bezděk (Kubát), 17. Tecl, 52. Kubát (Bezděk) - 7. Popolanský (Bartoš), 23. Medřický (Novák), 32. Medřický, 62. Jurča (Bartoš)