Buffalo – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Rangers – Montreal 1:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:1 (kon.)
Tampa – Toronto 4:2 (kon.) | St. Louis – San Jose 1:2 (kon.) | Nashville – Detroit 4:3 (po pr.)
Chicago – Vancouver 4:3 (po s.n.) | Edmonton – Los Angeles 1:3 (kon.)
St. Louis Blues
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
San Jose Sharks
Středa 20.02.2013, 02:00 • Scottrade Center • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:45:38)

San Jose právě vstřelilo branku!
    Sharks jdou do vedení, TIM KENNEDY dává vedoucí branku hostů. Asistence: Tommy Wingels, Justin Braun.

50:50

48:50
    David Perron dostává dvouminutový trest za sekání, hosté si zahrají přesilovou hru.

31:41
    Joe Pavelski (SJS) fauluje Allena a je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění brankáře.

29:42
    Dvouminutové tresty dostává domácí Ryan Reaves a Matt Pelech, oba za nesportovní chování.

24:51
    Rvačka mezi domácím Oshiem a Wingelsem (SJS), oba jsou vyloučení na pět minut.

23:55
    JOE THORNTON vyrovnává střelou zápěstím. Asistence: Dan Boyle, Patrick Marleau.

20:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 1. třetina:

St. Louis: 12

San Jose: 9

20:00

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Berglund (Sobotka, Stewart) - 24. J. Thornton (Boyle, Marleau), 54. Kennedy (Wingels, Braun)

St. Louis Blues: Allen (Elliott) - Cole, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Russell, Polák - Perron, Backes, Oshie - Sobotka, Berglund, Stewart - McDonald, Steen, Tarasenko - Schwartz, Nichol, Reaves
    San Jose Sharks: Niemi (Greiss) - Vlasic, Burns, Stuart, Boyle, Murray, Braun - Marleau, J. Thornton, Pavelski - Clowe, Couture, Havlát - Wingels, Handzuš, Kennedy - Desjardins, Burish, Pelech

Rozhodčí: Dwyer, Peel - MacPherson, Brisebois

Diváci: 16100