Omsk – Novosibirsk 5:0 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 3:4 (po pr.) | Magnitogorsk – Ufa 3:4 (po pr.)
Jaroslavl – Čerepovec 2:1 (kon.) | Kazaň – Nižněkamsk 5:1 (kon.) | Petrohrad – Mytišči 7:0 (kon.)
CSKA Moskva – Lev 3:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – HC Slovan 3:2 (po pr.)
Traktor Čeljabinsk
3:4 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)
Barys Nur-Sultan
Čtvrtek 21.02.2013, 14:00Play-off KHL

Domácí byli lepší v první třetině, tu paradoxně ale prohráli. Zbytek zápasu byl vyrovnaný, šlo se do prodloužení. Tam rozhodl Starčenko, jehož trefa znamená vedení Astany v sérii 0:1. Po dvou brankách se podařilo vstřelit Panovovi a Bochenskimu. Pro dnešek vše a příště na shledanou. (17:05:41)

74:34
    Astana právě vstřelila branku!

Starčenko vybojoval puk v rohu a přihrál k modré Ruděnkovi. Ten puk vrátil ROMANU STARČENKOVI, který se odtrhl od obránců domácích a rozhoduje utkání! Astana jde počtvrté v utkání do vedení, tentokrát však nemají domácí pochopitelně šanci srovnat a hosté vedou v sérii 0:1! Asistence: Konstantin Ruděnko.

73:14
    Od modré míří nepřesně Quint.

71:20
    Starčenko prozkoušel pozornost Garnetta, ten zasahuje betonem.

70:56
    Domácí kompletní.

68:56
    Bělov vyloučen za nedovolené bránění - obrovská šance pro hosty k rozhodnutí utkání!

68:10
    Pěkný průnik přes pravé křídlo v podání Čistova, hosté ale následně puk získali a zamezili nebezpečí.

66:44
    Solarjov to zkusil střelou z křídla, Garnett pozorný.

65:00
    Rozhodčí Čerenkov a Karabanov dnes hru pouští, nyní odpustili náznaky faulů na obou stranách. Hře to prospívá, hraje se nahoru dolů. Kdo dokáže vydolovat rozhodující branku?

64:02
    Jeremejev působí dnes velmi dobře, nyní zamezil i dvěma střelám domácích beků od modré čáry.

61:59
    Kontiola nebezpečně pálí, Jeremejev vyráží!

61:23
    Ani jeden z obou soupeřů nepůsobí nervózně, rozhoduje každopádně každý moment... Půjde Astana i počtvrté do vedení? Tentokrát by to znamenalo výhru... Oba soupeři se ale snaží zatím vycházet z pevné defenzivy.

60:01

Vyrovnaná třetí třetina přinesla dvě branky, na každé straně jednu. Hosté třikrát vedli, domácí třikrát srovnali. Kdo rozhodne v prodloužení?

60:00

59:22
    Zápas směřuje k prodloužení..

58:10
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!

Domácí tlak nakonec ale nese své ovoce! Zřejmě po zásluze srovnává MAXIM JAKUCENJA, který překonává Jeremejeva, jenž byl v méně hokejové pozici a zakončení bylo proto snazší. Asistence: Valerij Nišuškin, Petri Kontiola.

57:41
    Hosté se i přes ubráněné oslabení dostávají pod tlak. Dokáží domácí srovnat?

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 25. Panov (Čistov), 35. Panov (Vasilčenko, Kontiola), 59. Jakucenja (Nišuškin, Kontiola) - 19. Bochenski (Savčenko), 31. Bochenski (Savčenko, Ruděnko), 44. Krasnoslobocev, 75. Starčenko (Ruděnko)

Traktor Čeljabinsk: Garnett - Rjabykin, Quint, Vasilčenko, Bělov, Bazin, Katišev, Šinin, Něsterov - Kuzněcov, Bulis, Čistov - Kontiola, Panov, Jakucenja - Antipov, Popov, Glinkin - Nišuškin, Ďugin, Karpov.
    Barys Nur-Sultan: Jeremejev - Litviněnko, Savčenko, Hutchinson, Novopašin, Trošinski, Fadejev, Muchangalijev, Kajrov - Polišuk, Krasnoslobocev, Žajlauov - Starčenko, Ruděnko, Upper - Bochenski, Boyd, Dawes - Rachmanov, Spiridonov, Solarjov.

Rozhodčí: Čerenkov, Karabanov - Pavlov, Sadovinkov