New Jersey – Winnipeg 2:4 (kon.) | Detroit – Vancouver 8:3 (kon.) | Chicago – Columbus 1:0 (kon.)
NY Islanders – Carolina 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 5:3 (kon.) | Calgary – Arizona 5:4 (kon.)
Anaheim – Colorado 4:3 (po pr.)
New York Islanders
2:4 (2:0, 0:2, 0:2)
Carolina Hurricanes
Pondělí 25.02.2013, 01:00NHL

Hosté z Caroliny dokázali otočit nepříznivý vývoj zápasu a vítězí tak 4:2. (03:37:58)

60:00

59:30
    Carolina právě vstřelila branku!
    A. SEMIN se prosazuje v samotném závěru třetí třetiny a dává definitivní tečku za dnešním utkáním. Bez asistence.

50:17
    Hosté otáčejí stav utkání ve svůj prospěch, když se trefil B. SANGUINETTI. Asistence: P. Dwyer, J. Staal.

40:01

40:00

39:13
    A je vyrovnáno. J. STAAL srovnává s domácím týmem krok v závěru druhé třetiny. Asistence: P. Dwyer, J. Faulk.

38:28
    Hosté snižují na rozdíl jediné branky zásluhou E. STAALA. Asistence: A. Semin, J. Tlustý

Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení. J.TAVARES se prosazuje střelou zápěstím. Asistence: M. Moulson

07:47
    Islanders hrají v plném počtu.

05:47
    Hamonic (NYI) 2 minuty zdržování hry.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 5. Moulson (Boyes, Tavares), 12. Tavares (Moulson) - 39. Staal E. (Semin, Tlustý), 40. Staal J. (Dwyer, Faulk), 51. Sanguinetti (Dwyer, Staal J.), 60. Semin