Novosibirsk – Omsk 4:1 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 4:1 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 1:2 (kon.) | Mytišči – Petrohrad 1:6 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 3:2 (po pr.)
Lev – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | HC Slovan – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Lev Praha
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
CSKA Moskva
Pondělí 25.02.2013, 19:00 • Tipsport Arena, Praha, Holešovice • Play-off KHL

Je dobojováno! Premiérová sezona HC LEV Praha v KHL končí hořkou porážkou v semifinálové sérii 0:4 na zápasy. Nicméně Pražané se nemusí vůbec za nic stydět, CSKA patří jednoznačně k jednomu z favoritů na zisk Gagarinova poháru.

Já se s Vámi loučím, a těším se s Vámi na příští sezonu Lvů v KHL. Na shledanou! (21:13:53)

60:00

59:08
    Domácí samozřejmě bez brankáře.

58:54
    Lev kompletní, minuta do konce,

58:18
    Klepišova rána byla tečovaná a na branku nedolétla.

57:13
    Lepistö pálil v oslabení! Staňa vyráží.

56:45
    Tak to se Lvem vypadá stále černěji. Za Staňovou brankou sekl Danielsson jednoho z hostů a odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty.

55:47
    Staňa raději přerušil hru, bude se znovu vhazovat po jeho pravici.

55:36
    Po střele Řepíka se znovu strhla drobná potyčka. Bude se vhazovat před Staňou.

55:00
    CSKA vyhazuje až na zakázané uvolnění. Do konce základní hrací doby zbývá pět minut.

54:15
    Střela Surového neměla gólové parametry, vlastně neměla vůbec žádné parametry.

53:09
    Domácí útok zastavuje ofsajd.

52:29
    Lvi teď znovu marně hledají cestu do útočného pásma.

51:29
    Moskva je kompletní. Z této kombinace už žádná přesná střela nevzešla. Po sraženém pokusu Lepisteho se bude vhazovat ve středním pásmu.

50:31
    Hosté se na chvíli osvobozují.

49:54
    Puk se po střele Oystricka kutálel po brankové čáře, nikdo ho ale za ono zapovězené území nedotlačil!

49:27
    Lev teď začal tlačit a vykoledoval si faul. Na trestné už sedí Širokov.

48:58
    Dnešní zápas sleduje 8095 diváků. Vypadá to, že play-off pražské fanoušky přecijen přilákalo ve velkém!

Oliver Sálus

Branky a nahrávky: 26. Mäenpää (Danielsson) - 19. I.Radulov (A.Radulov, Rjasenskij), 22. Širokov (Kvaša, A.Radulov)

Lev Praha: Pöpperle (Štěpánek) - Oystrick, Nakládal, Lepistö, Němec, Porseland, Mäenpää, Krejčík - Danielsson, Novotný, Klepiš - Cipulis, Vrána, Řepík - Rachůnek, Surový, Hossa - Niživijs, Cingel, Gynge.
    CSKA Moskva: Staňa (Proskuriatov) - Rjasenskij, Rylov, Morrisonn, Denisov, Ožiganov, Markov, Marčenko, Kondratěv - A. Radulov, Persson, I. Radulov - Širokov, Kvaša, Grigorenko - Davis, Sprukts, Kozlov - Ljubimov, Prochorkin, Kugryšev.

Rozhodčí: Rönn, Kulakov - Mikhel, Shikhanov