Novosibirsk – Omsk 4:1 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 4:1 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 1:2 (kon.) | Mytišči – Petrohrad 1:6 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 3:2 (po pr.)
Lev – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | HC Slovan – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Severstal Čerepovec
3:2 (1:2,1:0, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Pondělí 25.02.2013, 16:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • Play-off KHL

Tímto se s Vámi loučím, přeji Vám hezký zbytek večera a při dalším onlajnu opět na počtenou!

Dnes to byl neskutečný boj! Tento boj trval necelých 5 hodin! Byl to zápas hodně vyrovnaný a snad největší ocenění si zaslouží oba brankáři, kteří předváděli neskutečné zákroky. Severstal Čerepovec vítězí po dlouhém boji na domácím ledě nad Lokomotivem Jaroslavl v poměru 3:2 po trojnásobném prodloužení. Stav série: 3:1.

Celkové střely na branku: 83:50
    Zásahy brankářů: 48:80
    Úspěšnost zásahů brankářů: Koshechkin - 96%, Sanford - 96,39%

118:54
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Po velice dlouhém prodloužení vstřelil vítěznou branku pro svůj tým DENIS KAZIONOV, kterému poslal zpětnou přihrávku Ketov! Asistence: Jevgenij Ketov, Alexander Medveděv.

118:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetího prodloužení.

117:23
    Zakázané uvolnění Čerepovce.

115:10
    Vyloučeni hráči Jaroslavle, Plotnikov, na 2 minuty za podražení a Čerepovce, Ketov na 2 minuty za hrubost.

114:54
    Vhazování po pravé straně Koshechkina.

112:29
    Dvě velké příležitosti rozhodnout, měli na svých holích hráči Čerepovce, ale tuto šanci opět nevyužili.

110:51
    Toto nekonečné utkání pokračuje za brankou Čerepovce.

107:40

106:33
    Ve velké šanci domácí hráči! Jenže puk za brankovou čáru nedostali!

105:40
    Vyloučen hráč Apalkov (JAR) na 2 minuty za držení.

105:00
    U kotouče se střídají oba týmy a povzbuzují je diváci, kteří ještě mají sílu po čtyřech hodinách křičet.

103:50
    Domácí zakládají novou útočnou akci.

102:34
    Pěkná akce Čerepovce, brankář Sanford si připisuje další úspěšný zákrok.

101:01
    Zajímalo by mě, kdo dnes tento nekonečný zápas rozhodne.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 14. Medveděv (Ketov, Čáslava), 30. Anisin, 119. Kazionov (Ketov, Medveděv) - 16. Černikov (Kronwall), 19. Guskov (Kronwall)

Severstal Čerepovec: Košečkin - Laakso, Kiselevič, Ketov, Medveděv, Kazionov - Čáslava, Rjazancev, Berdnikov, Stoljarov, Anisin - Jegoršev, Andersen, Bergfors, Kazakovcev, Videll - Popov, Fedosejev, Alexejev, Bučněvič
    Lokomotiv Jaroslavl: Sanford - Kronwall, Flood, Dixon, Hagman, Kručinin - Višněvskij, Pašnin, Černikov, Petrov, Averin - Jakovlev, Semjonov, Galimov, Apalkov, Plotnikov - Guskov, Redlihs, Kaljužnyj, Malcev