Buffalo – New Jersey 4:3 (po s.n.) | Montreal – Pittsburgh 6:7 (po pr.) | Carolina – Florida 6:2 (kon.)
Arizona – Anaheim 5:4 (po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:2 (kon.) | San Jose – Nashville 2:1 (kon.)
Detroit – Chicago 1:2 (po s.n.) | NY Islanders – Ottawa 3:2 (po s.n.) | Columbus – Colorado 2:1 (po pr.)
Dallas – St. Louis 4:1 (kon.)
Carolina Hurricanes
6:2 (3:1, 2:1, 1:0)
Florida Panthers
Neděle 03.03.2013, 01:00 • PNC Arena • NHL

Domácí v dnešním zápase s přehledem splnili funkci mírného favorita a po zásluze získavají tři body, čímž si upevňují pozici na vrcholu tabulky Východní konference.
    Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera! (03:41:18)

Carolina právě vstřelila branku!

ERIC STAAL střílí svojí druhou branku v zápase a celkově šestou svého týmu!

Asistence: Alexandr Sjomin.

49:37
    Vyloučen hostující Marcel Goc (FLO) za krosček.

42:09
    Za hrubost opět vyloučeni domácí Faulk a hostující Weiss.

40:01

Ve druhé třetině domácí přidali další dvě branky a bezpečně tak nad svým soupeřem vedou. Poslední třetina začne přibližně za 15 minut.

40:00

39:52
    Za hrubost souběžně vyloučeni hostující Kopecký a za domácí bude pykat Faulk.

39:15
    Florida právě vstřelila branku!

FILIP KUBA přidává druhou branku Panterů.

Asistence: Marcel Goc, T. Strachan.

37:21

35:21
    Drew Shore (FLO) vyloučen za držení protihráče, přesilovka pro domácí.

33:03

Pátý zásah do sítě hostí zařizuje po přihrávce Sjomina ERIC STAAL:

25:22

RILEY NASH vrací domácím tříbrankový náskok!

Asistence: P. Dwyer, Jussi Jokinen.

20:01

Po první třetině jdou s dvougólovým náskokem do šaten domácí hokejisté, když se mezi 7. a 10. minutou dokázali třikrát prosadit, v závěru třetiny pak snížil Matthias. Zápas pokračuje opět přibližně za 18 minut.

20:00

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 7. Jokinen (Nash, Faulk), 9. Tlustý (Sjomin), 10. Jokinen (Nash), 26. Nash (Dwyer, Jokinen), 34. E. (Sjomin), 53. E. (Sjomin) - 18. Matthias, 40. Kuba (Goc, Strachan)

Carolina Hurricanes: Ward (Ellis) - Faulk, Harrison, Gleason, Corvo, Pitkanen, McBain - Sjomin, Staal E., Tlustý - Larose, Staal J., Skinner - Dwyer, Nash, Jokinen - Wallace, Brent, Westgarth.
    Florida Panthers: Clemmensen (Theodore) - Weaver, Campbell, Gudbranson, Kulikov, Kuba, Strachan - Mueller, Shore, Huberdeau - Skille, Goc, Fleischmann - Kopecký, Weiss, Upshall - Parros, Smithson, Matthias.

Rozhodčí: Charron, Meier - Cormier, Cvik

Diváci: 18680