Buffalo – New Jersey 4:3 (po s.n.) | Montreal – Pittsburgh 6:7 (po pr.) | Carolina – Florida 6:2 (kon.)
Arizona – Anaheim 5:4 (po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:2 (kon.) | San Jose – Nashville 2:1 (kon.)
Detroit – Chicago 1:2 (po s.n.) | NY Islanders – Ottawa 3:2 (po s.n.) | Columbus – Colorado 2:1 (po pr.)

Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovku! Derek Roy našel zadovkou zpoza branky přesně hokejku JAROMÍRA JÁGRA, pro kterého už byla rutina skórovat! Asistence: Derek Roy a Loui Eriksson.

57:56
    David Perron je vyloučen za hákování, šance Blues na srovnání tak rapidně padá.

57:38
    Hosté se už nyní odhodlali ke hře bez brankáře!

54:54
    Lehtonen likviduje jak střelu Alexe Pietrangela od modré, tak následnou dorážku Sobotky z bezprostřední blízkosti branky!

50:28
    Obrovský tlak domácích nakonec končí brankou na 3:1! Jordie Benn našel přesně hokejku LOUIHO ERIKSSONA, který se štěstím procedil puk za brankovou čáru! Asistence: Jordie Benn a Cody Eakin.

50:10
    Jágr s Eakinem mířili do brejku dva na jednoho, český útočník ale nedokázal ani vystřelit, ani přihrát.

48:59
    Branka neplatí!

48:59
    Hosté se radují z branky, rozhodčí ale jasným gestem ukazuje, že gól neplatí kvůli úmyslnému kopnutí! Vše se jde ale prozkoumat k videorozhodčímu.

46:00
    Backes nedokázal stlačit puk nad Lehtonenův beton!

38:10
    Hosté ujeli do brejku dva na jednoho, Cracknell s Reavesem ovšem tuto situaci nedokázali dobře vyřešit.

26:36
    Vladimír Sobotka je vyloučen za držení.

21:54
    Bluesmani si zahrají přesilovku, Brenden Morrow je vyloučen za krosček.

18:20
    Tak tomu se říká obrat, hosté, konkrétně Roman Polák, opět ztratili puk ve vlastní obranné třetině, toho se zmocnil opět DEREK ROY a s přispěním velkého štěstí propálil Elliotta podruhé! Bez asistence.

17:34
    Lehtonen kryje obrovskou příležitost Oshieho, který se natřikrát dostal ke střele, finský brankář hájící barvy Stars ale všem jeho pokusům odolal.

15:59
    Z ničeho nic domácí srovnávají! Hosté ztratili puk ve vlastní třetině, toho se zmocnil Roussel, přes Roye se kotouč dostal k volnému ERICU COLEOVI, který srovnává na 1:1! Asistence: Antoine Roussel a Derek Roy.

13:11
    Uvidíme první přesilovku, za držení je vyloučen Scott Nichol.

04:20
    Ihned po vhazování se do sebe pustili Chris Stewart a Antoine Rousell, oba si míří zchladit hlavu na trestnou lavici.

04:20
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    První lajna hostů se usadila v útočné třetině, střela Shattenkirka byla sražena, puk se odrazil přesně na hokejku Backese, který ho nezištně předložil DAVIDU PERRONOVI, jenž tváří tvář Lehtonenovi uspěl s kličkou! Asistence: David Backes a Kevin Shattenkirk.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 16. Cole (Roussel, Roy), 19. Roy, 51. Eriksson (Jordie Benn, Eakin), 60. Jágr (Roy, Eriksson) - 5. Perron (Backes, Shattenkirk)

Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) - Dillon, Robidas, Daley, Jordie Benn, Goligoski, Oklesiak - Jágr, Jamie Benn, Eriksson - Cole, Roy, Rousell - Smith, Eakin, Morrow - Garbutt, Fiddler, Nystrom
    St. Louis Blues: Elliott (Halák) - Pietrangelo, Redden, Shattenkirk, Jackman, Polák, Russell - Oshie, Backes, Perron - D'Agostini, Berglund, Schwartz - Stewart, Porter, Sobotka - Reaves, Nichol, Cracknell

Rozhodčí: St. Pierre, St. Laurent - Nowak, Pancich

Diváci: 16663