HC Stadion Vrchlabí
7:5 (0:0, 4:3, -:-)
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí
Neděle 03.03.2013, 17:00 • Elektromont aréna, Vrchlabí • Kvalifikace o 2. ligu

Velice zajímavé utkání je u konce. Po nezáživné první periodě, kdy nepadla žádná branka, se to pořádně rozjelo až ve zbývajících dvou třetinách. Po čtyřiceti minutách vedli domácí 4:3 a konečný výsledek po šedesáti minutách: 7:5. Za domácí se čtyřikrát trefil Patrik Fořt, za hosty zaznamenal hattrick Martin Čáp. Zatím na počtenou a přeji příjemný zbytek nedělního večera.

60:00

59:58
    Vrchlabí vstřelilo branku!

A je tu ještě sedmý gól Stadionu, který dává kapitán JIŘÍ JAKUBEC.

59:42
    Lokomotiva právě vstřelila branku!
    Jiskru naděje vykřesává MARTIN ČÁP a zaznamenává tak hattrick. Asistence: Tomáš Chlaň.

59:30
    Hosté hrají s gólmanem.

59:07
    Vyloučen Pulec na 2 minuty za nedovolené bránění a Fořt na 10 minut potrestán osobním trestem (Oba VRC).

59:01
    Kypta zabránil rukou letícímu kotouči, aby zaletěl do odkryté hostující sítě.

58:10
    Bláha bojuje hned se třemi protihráči za brankou Veselí.

57:41
    Hosté odvolávají gólmana!

Hosté si vyžádali time-out.

57:31
    Fořt jel sám na hostujícího gólmana, ale nedal.

56:59
    Richard Svoboda vyslal jedovku od modré, ale Dvořák si s ní poradil.

56:32
    Fořt sám před Dvořákem netrefil branku!

55:42
    Teď sledujeme hokej s mnoha šancemi na obou stranách.

55:38
    Domácí tým v pěti.

55:34
    Liška nedokázal nasměrovat kotouč do odkryté klece po Sekerově přihrávce.

55:01
    Mikeska měl před sebou úplně prázdnou branku, ale nedokázal zvednout kotouč a nastřelil pouze hůl brankáře Biegla.

54:46
    Jakubec ujel všem, ale střelou nad beton Dvořáka nepřekonal.

Branky a nahrávky: 24. Fořt, 31. Marek (Zázvorka), 36. Fořt (Hamerský), 39. Fořt (Pulec), 46. Fořt, 54. Bláha (Oppelt), 60. Jakubec - 25. Čáp (Mikeska), 34. Drs (Čáp), 37. Míchal (Bůžek), 46. Čáp (Mikeska, Janda), 60. Čáp (Chlaň)

HC Stadion Vrchlabí: Biegl - Hlaváč, Pulec, Provazník, Hamerský, Bušek, Zázvorka, Mádle - Jakubec (C), Jirků, Fořt, Bláha, Oppelt, Lepka, Marek, Blažek, Svoboda R.
    TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí: Dvořák (Studnář) - Chlaň, Kypta, Malecha, Míchal, Drs, Krampl, Mikeska, Čáp, Sekera, Janda, Klimeš, Bůžek, Vlach, Liška, Dušák, Schmied