7:0 (3:0, 3:0, 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 03.03.2013, 16:30MOL play-off

57:20
    Góga sa teraz rútil sám na Zimu, no jeho strela netrafila bránku hostí a tak stav zostáva nezmenený.

52:40
    Aktívny Hurtaj si vypýtal ďalší faul na svoju osobu, Mamonvs ide na trestnú lavicu za nedovolené bránenie.

50:42
    Nasleduje zbytočné vylúčenie na strane domácich, keď Molnár Zsombor bol až príliš dôrazný pri súboji s Hrudíkom a jeho dôraz je odmenený dvoj minútovým trestom za krosček.

43:16
    Tým HC Csíkszereda dal gól!

Zima vyťahuje puk zo svojej bránky opäť! Tento krát po veľmi kurióznej situácii keď puk z rohu jeho tretiny išiel pred bránku a tam sa od korčule SZOCSA SZABOLCSA odrazil medzi betóny Zimu. Bez asistencie.

39:50
    Pred koncom druhej tretiny predsa ešte len vylúčenie a opäť na strane domácich, za hákovanie odchádza na trestnú lavicu Sucharda Andrej.

39:13

Pred týmto gólom sa zdalo, ako by hostia už úplne vypustili tento zápas. Molnár sa doslova pohral s obranou Nových Zámkov vymiešal dvoch hráčov na modrej a prihral do prázdnej brány JÁNOVI FADRNÉMU a preňho už nebol problém prekonať Zimu. Asistencie: Molnár Zsolt, Góga Attilla.

35:24
    Nasleduje opäť vylúčenie na strane hostí, na trestnú lavicu ide Hrudík za krosček.

32:51
    Po faule na prenikajúceho Trancu ide na trestnú lavicu Ľuboš Dobrý za podrazenie.

31:32
    A Ďalšia obrovská šanca domácich, Kósa sa ocitol sám až pred Zimom, no na šťastie hostí bránu netrafil.

29:38
    Obrovská šanca domácich na zvýšenie, dvaja hráči Csíkszeredy sa rútili na Zimu, no ten vystihol ich úmysel a tak stav zostáva stále 5:0.

26:04
    Po peknom dravom prieniku Ľuboša Dobrého sa opäť vylučuje, tento krát na strane domácich, opäť Daniel Tranca za držanie.

24:18
    Hráč hostí Sucharda odchádza na trestnú lavicu za držanie.

23:46

A Jakub Zima je prekonaný aj druhý krát v tejto tretine! Po peknej prihrávke od Gógu sa rútil sám na brankára ERVÍN MOLDOVÁN a nekompromisne zakončil. Asistencia: Attila Góga.

22:14

Tak to je už priam neuveriteľné, v presilovej hre svoj hattrick završuje ĽUBOMÍR HURTAJ, tak povediac kuriózny gól, po tom, čo nahrával pred bránku Novákovi si obranca hostí Baron dal rukou vlastný gól. Bez asistencie.

21:31
    Lukáš Ružička odchádza na trestnú lavicu za držanie hokejky

18:32
    Možnosť pre Nové Zámky opäť znížiť, po tom, čo budú hrať presilovú hru. Vylúčeným je Tranca za držanie.

17:39

A trestá vylúčenie hráča hostí. Tak domáci teraz ukázali Novozámčanom ako sa majú využívať presilové hry a vyhrávajú už rozdielom triedy 3:0. Strelcom gólu je VÁCLAV NOVÁK. Asistencie: Jószef Ádorján.

16:55
    Prvé vylúčenie na strane hostí, za nedovolené bránenie odchádza na trestnú lavicu Martin Baron.

14:43

Nedáš dostaneš! Nové Zámky nevyužili dve presilové hry a tak prišiel zákonitý trest. Presne sa trafil druhý krát v tomto stretnutí ĽUBOMÍR HURTAJ. Asistencia: Václav Novák.

12:14
    Za faul lakťom odchádza na trestnú lavicu Mihály, možnosť pre Nové Zámky hrať druhú presilovú hru.

04:49
    V zápätí vylúčený hráč domácich Tranca Daniel za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

03:10

A tak otvárajú skóre tohto stretnutia. Presne sa trafil ĽUBOMÍR HURTAJ. Asistencia: Kósa Endre.

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 4. Hurtaj (Kósa), 15. Hurtaj (Novák), 18. Novák (Ádorján), 23. Hurtaj, 24. Moldován (Góga), 40. Fadrný (Molnár, Góga), 44. Szabolcs

HSC Csíkszereda: Kozuch(Ruczui) - Adorján, Góga, Mihály, Novak, Hurtaj, - Molnár, Kósa, Moldován, Papp, Fadrny, - Kmit, Flinta, Becze, Tranca, Nagy, - Bors, Bíró, Szocs, Molnár, Péter.
    HC MIKRON Nové Zámky: Križan (Zima) - Hrudík, Štefanka M., Mikhailov, Mamonovs, Teluskins, - Ružička, Gábriš, Dobrý, Uhnák, - Baron, Tarnóczy, Štefanka O., Král, Barčák, - Németh, Klobučník, Púchovský, Spišák, Lehocký.