Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:6 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 2:0 (kon.)
Chomutov – HC Kladno 4:0 (kon.) | Třinec – Olomouc 9:1 (kon.)
Piráti Chomutov
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
HC Kladno
Neděle 03.03.2013, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

57:01
    Ta však nemá dlouhého trvání. Daniel Novák použil svou hokejku proti pravidlům a je vyloučen za vysokou hůl. Hraje se čtyři na čtyři.

56:23
    Početní výhoda hostů končí. Autor nebezpečné střely Kiml je potrestán za nedovolené bránění.

54:54
    Kladno může zkorigovat v přesilové hře. Kulich je vyloučen za hákování.

49:34
    Tak hosté budou hrát ve třech ještě déle, Zajíc je vyloučen za napadaní.

48:55
    Kladno bude na ledě opět ve třech. Klas potrestán za hákování. Domácí mají minut a 23 vteřin výhody dvou mužů v poli.

48:18
    Hosté budou hrát znovu ve třech proti pěti. Tentokrát 33 vteřin. Libecajt se provinil krosčekem.

46:51
    Piráti budou hrát přesilovku. Za podražení odchází na trestnou lavici Čermák.

39:17
    Hosté budou mít na přelomu druhé a třetí třetiny výhodu přesilové hry. Rozhodčí vyloučil Rindoše za sekání.

38:49
    Druhý gól Chomutova se nelíbil hostujícímu kapitánovi Douderovi, který protestoval tak vehementně, až dostal osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

38:34
    Janele je potrestán dvěma minutami za napadení.

26:19
    A hosty teď čeká minuta a 17 vteřin ve třech. Za nedovolené bránění je vyloučen Kiml.

25:36
    Aktivitu Kladna uťala vysoká hůl Molčíka, který odchází na trestnou lavici.

18:19
    Domácí nezvládli střídání a pykají na příliš mnoho hráčů na ledě.

02:25
    Kladno přecházelo do útoku, jeho akci zbrzdilo podražení Davida Kašeho, který odchází na trestnou lavici.

Libor Kult

Branky a nahrávky: 18. Rindoš (Adámek, M. Svoboda), 39. Wágner (Toman), 49. Toman (Wágner, Lidák), 51. Toman (Wágner, D. Novák)

Piráti Chomutov: Štefka - Petržílka,D. Novák, A. Novák, Knobloch, Lidák, Gröger - Toman, Lyszczarczyk, Kulich, M. Svoboda, Wágner, Rindoš, Dejmek, Adámek, Jindra, D. Kaše, Polák
    HC Kladno: Vladař - Smrž, Libecajt, Klas, Doudera, Kiml, Zajíc, Malý - Molčík, Kubík, Kudr, Sagan, Nekvinda, Janele, Vyšín, Borkovec, Janeček, Čermák, Bláha, Keszi

Rozhodčí: M. Novák - Janíček, Fiala