Norwich – Southampton 0:0 (kon.) | Queens Park – Sunderland 3:1 (kon.) | Reading – Aston Villa 1:2 (kon.)
West Brom – Swansea 2:1 (kon.)
Norwich City
0:0 (0:0)
Southampton FC
Sobota 09.03.2013, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League

Druhý poločas již byl hodně vyrovnaný a oba celky se často střídaly v lepších fázích hry. Po řadě šancí, technických prúnicích a neproměněné penaltě v závěru zápasu zůstal stav nezměněný - 0:0. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 40%/60%.
    Celkem střel: 4/12.
    Rohové kopy: 1/7.
    Fauly: 9/11.
    Žluté karty: 2/3. (17:55:20)

90+3
    Fantastickým zákrokem vystihuje hostující brankář Boruc ránu Granta Holta a stává se hrdinou dnešního bezbrankového zápasu.

90+3
    Holt versus Boruc!

90+2
    Za hlasité protesty vidí žlutou kartu Jason Puncheon.

90+2
    Opět z nenápadného centru na hrot ze strany Norwiche je drama. Holt faulován ve vápně Shawem. Píská se pokutový kop.

90+1
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Rodriguez, přichází Puncheon.

90
    Hlavní arbitr dnešního zápasu Clattenburg nastavuje ještě 3 minuty nad základní hrací dobu ve druhé části zatím bezbrankového utkání.

89
    Ovšem z protiútoku na protější straně ve velké šanci hostující Rodriguez, kterého vybídl do zakončení Ward-Prowse.

88
    Tlak domácího támu z Norwiche pokračuje. Další žlutou kartu dostává hostující Jose Fonte.

87
    Holt se dostával do zakončení po centru z pravé strany, kdy na zadní tyči ovšem uklouzl a jeho ráně chyběla razance. Boruc chytá.

87
    Přesto Norwich zůstává usazený před šestnáctkou soupeře.

87
    Snodgrass však nachází pouze hráče hostujícího mužstva.

86
    Zajímavou standartní situaci získali domácí na polovině soupeře.

85
    Týmy již vyhlíží konec zápasu. Většina hrací doby se odehrává na půlící čáře.

84
    Johnson pokryl pas na Rodrigueze. Nyní zase domácí přihrávkami zpomalují hru.

83
    Hráči Southamptonu uklidňují hru kombinací na vlastní polovině.

82
    Domácí Snodgrass hodně větrá obranu soupeře na pravé straně, ale k jeho pasu na přední tyč se Holt nedostal včas.