Ostrava – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 09.03.2013, 17:45 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Gambrinus liga

55
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Troufám si říct, že je po utkání. Domácí během šesti minut odskakují na rozdíl tří branek. Po zmatcích na hostující polovině našel Ordoš centrem neobsazeného MARTINA DOLEŽALA, který z pokutového puntíku hlavou poslal hlavou míč k tyči. Blažkovi zdánlivě lehká střela propadla rukavicemi až za brankovou čáru.

51
    Sigma jde během dvou minut do dvoubrankového vedení. Podobná akce jako před chvílí, tentokrát Doležal hodil míč do ohně vzduchem, odkud jej hlavou poslal do brány JAN SCHULMEISTER. To je pro hosty studená sprcha.

49
    Olomoučtí fotbalisté prostrčili míč volnému Doležalovi, který místo zakončení ještě vyšperkoval pozici pro MICHALA ORDOŠE, který zakončoval do prázdné.