Izrael – Portugalsko 3:3 (kon.) | Bulharsko – Malta 6:0 (kon.) | Slovinsko – Island 1:2 (kon.)
Chorvatsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Kazachstán – Německo 0:3 (kon.) | Norsko – Albánie 0:1 (kon.)
Andorra – Turecko 0:2 (kon.) | Lichtenštejnsko – Lotyšsko 1:1 (kon.) | Slovensko – Litva 1:1 (kon.)
Lucembursko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Rakousko – Faerské ostrovy 6:0 (kon.) | Moldavsko – Černá Hora 0:1 (kon.)
Česko – Dánsko 0:3 (kon.) | Nizozemsko – Estonsko 3:0 (kon.) | Maďarsko – Rumunsko 2:2 (kon.)
Španělsko – Finsko 1:1 (kon.) | Švédsko – Irsko 0:0 (kon.) | Bosna – Řecko 3:1 (kon.)
Polsko – Ukrajina 1:3 (kon.) | S. Makedonie – Belgie 0:2 (kon.) | Kolumbie – Bolívie 5:0 (kon.)
Francie – Gruzie 3:1 (kon.) | San Marino – Anglie 0:8 (kon.) | Skotsko – Wales 1:2 (kon.)
Honduras – Mexiko 2:2 (kon.) | Uruguay – Paraguay 1:1 (kon.)
Izrael
3:3 (2:1)
Portugalsko
Pátek 22.03.2013, 13:45 • Ramat Gan, Tel Aviv • Kvalifikace MS (Evropa)

Rozhodčí Lannoy ukončil dnešní bitvu, která skončila nerozhodným stavem 3:3. Sledovali jsme opravdu velmi skvělé utkání, které nám nabídlo celkem šest branek. O tu první se postaral již ve druhé minutě Alves, ale pak se hned třikrát radovali domácí fotbalisté, kteří nepříznivé skóre 0:1 otočili na 3:1. Góly zařídili Hemed, Ben Basat a Gershon. Nicméně v sedmdesáté třetí minutě snížil na 3:2 Postiga a minutu před koncem utkání zařídil velmi důležitý gól Coentrão. Oba celky si na svá konta připisují důležitý bod. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:46:08)

Střely mimo branku: Izrael 2 – 8 Portugalsko.

Střely na branku: Izrael 3 – 7 Portugalsko.

Střely celkem: Izrael 5 – 15 Portugalsko.

90+4
    V ofsajdové pasti uvízl Ronaldo.

90+3
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    Hosté měli v posledních minutách obrovskou převahu a vyrovnávacího gólu se nakonec dočkali. Velmi důležitou branku zaznamenal FABIO COENTRÃO, jenž zařídil remízu 3:3.

90+2
    Hosté se snaží o vyrovnávací gól a domácí fanoušci reagují pískotem.

90+1
    Autové vhazování ve prospěch domácího týmu.

90
    Rozhodčí Lannoy přidává čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Na stadionu dnes panuje opravdu výtečná atmosféra, což zkvalitňuje dnešní utkání.

89
    Hlavičkující Coentrão trefuje břevno!

88
    Portugalsko se velmi snaží o vyrovnávací branku, ale štěstím fotbalistům nepřeje.

88
    Hosté se stihli vrátit a protiútok překazili.

88
    Do protiútoku vyráží Izrael.

87
    Aut pro Portugalsko.

87
    Míč do pokutového území poslal Meireles, ale ze svých spoluhráčů nikoho nenašel.

86
    Portugalsko je stále u balonu, ale soupeř se statečně brání, a tak to mají hráči z Portugalska velmi složité.

85
    Do konce řádné hrací doby zbývá necelých šest minut a u míče jsou hosté.

84
    Nicméně z této standardní situace domácímu týmu žádné nebezpečí nehrozilo.

Lucie Rapantová

Branky: 24. Hemed, 40. Basat, 70. Gershon – 2. Alves, 73. Postiga, 90+3. Coentrão

Karty:   28. Kayal (ISR), 44. Hemed (ISR), 58. Melikson (ISR) – 58. Coentrão (POR), 66. Martins (POR), 71. Ronaldo (POR)

Izrael: Aouate ─ Shpungin, Gershon, Ben Haim, Tibi, Yeini ─ Melikson (73. Refaelov), Kayal, Natcho, Ben Basat (81. Benayoun) ─ Hemed (64. Atar).
    Portugalsko: Rui Patrício ─ Pereira, Pepe, Alves (77. Almeida), Coentrão ─ Meireles, Veloso (60. Martins), Moutinho ─ Varela (60. Vieirinha), Ronaldo ─ Postiga.

Rozhodčí: Lannoy ─ Cano, Annonier