Izrael – Portugalsko 3:3 (kon.) | Bulharsko – Malta 6:0 (kon.) | Slovinsko – Island 1:2 (kon.)
Chorvatsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Kazachstán – Německo 0:3 (kon.) | Norsko – Albánie 0:1 (kon.)
Andorra – Turecko 0:2 (kon.) | Lichtenštejnsko – Lotyšsko 1:1 (kon.) | Slovensko – Litva 1:1 (kon.)
Lucembursko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Rakousko – Faerské ostrovy 6:0 (kon.) | Moldavsko – Černá Hora 0:1 (kon.)
Česko – Dánsko 0:3 (kon.) | Nizozemsko – Estonsko 3:0 (kon.) | Maďarsko – Rumunsko 2:2 (kon.)
Španělsko – Finsko 1:1 (kon.) | Švédsko – Irsko 0:0 (kon.) | Bosna – Řecko 3:1 (kon.)
Polsko – Ukrajina 1:3 (kon.) | S. Makedonie – Belgie 0:2 (kon.) | Kolumbie – Bolívie 5:0 (kon.)
Francie – Gruzie 3:1 (kon.) | San Marino – Anglie 0:8 (kon.) | Skotsko – Wales 1:2 (kon.)
Honduras – Mexiko 2:2 (kon.) | Uruguay – Paraguay 1:1 (kon.)
Polsko
1:3 (1:3)
Ukrajina
Pátek 22.03.2013, 20:45 • Stadion Narodowy, Varšava • Kvalifikace MS (Evropa)

Skončilo nám utkání kvalifikační skupiny H na MS 2014 v Brazílii. Ve druhém poločase jsme bohužel žádnou branku neviděli a utkání se spíše dohrávalo. V první půli otevřel brankoví účet Yarmolenko v 7. minutě to bylo už 2:0, kdy zvýšil Gusev. O snížení se v 18. postaral Piszczek a brankové hody první půle, ale bohužel i zápasu, uzavřel ve 45. minutě Zozulya. Ukrajina se touto výhrou dotáhla na Polsko. Oba týmy mají 5 bodů. Ode mne je to pro dnešní večer vše. Přeji Vám krásný zbytek pátečního večera a u dalších přenosů na shledanou! (22:50:04)

90+3
    Mykola Morozyuk vidí po pár vteřinách na hřišti žlutou kartu.

90+2
    Poslední střídání. Odchází Oleg Gusev a za něj Mykola Morozyuk.

90+1
    V nastavení utkání střídá Ukrajina. Ze hřiště odchází Denis Garmash nahrazuje jej Roman Bezus.

89
    Ve vápně leží Zozulya a dožaduje se pokutového kopu, avšak marně.

88
    Po faulu na Shevchuka se rodí menší roztržka, kterou musí hasit pomezní sudí.

87
    Zezadu fauluje Anatoli Tymoschuk a sudí Královec vytahuje žlutý kartonek.

85
    Jakub Kosecki posílá na zem Fedetskyyho, kterému se nechce vstávat.

84
    Domácí tým se nadechuje k závěrečnému tlaku. A posílají jeden centr za druhým.

82
    Další ukázka z fotbalového umu Ukrajiny. Roman Zozulya střílí, bohužel pro něj mimo.

80
    Rotan ukazuje fanouškům, že kopanou ještě hrát chtějí a vysílá jedovatou střelu, kterou Boruc likviduje.

78
    V posledních minutách se hráči Ukrajiny věnují lehávání na trávníku místo hraní kopané. Domácí fanoušci to odměňují velmi hlasitým pískotem.

76
    Poslední střídání pro domácí celek. Hřiště opouští za pískotu domácích fanoušků Radoslaw Majewski. Na posledních 14 minut se do hry zapojí Lukasz Teodorczyk.

74
    Krásnou kličkovanou předvádí Zozulya, ale poslední klička nevychází podle jeho představ a domácí obrana hasí nebezpečí.

73
    Ukrajina v plném počtu.

72
    Wasilewski tvrdě sráží Rotana, který opouští hřiště kvůli ošetření. Bez karetního napomenutí.

70
    Faul na Koseckiho v podání v Khacheridiho.

68
    Centr z levé strany od Boenische končí v náručí ukrajinského brankáře.

67
    Yarmalenko posílá krásný centr do vápna, kde míč sbírá doslova z hlavy Gusevovi Boruc.

Václav Soukup

Branky: 18. Piszczek – 2. Yarmolenko, 7. Gusev, 45. Zozulya

Karty:   44. Lukasik (POL) – 17. Rotan (UKR), 45+1. Stepanenko (UKR), 87. Tymoschuk (UKR), 90+3. Morozyuk (UKR)

Polsko: Boruc – Boenisch, Wasilewski, Piszczek, Glik, Majewski (76. Teodorczyk), Błaszczykowski, Rybus (46. Kosecki), Krychowiak, Lewandowski, Lukasik (59. Obraniak)
    Ukrajina: Pyatov – Kucher, Ševčuk, Fedetskiy, Khacheridi, Husyev, Rotan, Stepanenko (60. Tymoschuk), Garmash (90+1. Bezus), Yarmolenko, Zozulya,Gusev (90+2. Morozyuk)

Rozhodčí: Královec – Wilczek, Slyško