Izrael – Portugalsko 3:3 (kon.) | Bulharsko – Malta 6:0 (kon.) | Slovinsko – Island 1:2 (kon.)
Chorvatsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Kazachstán – Německo 0:3 (kon.) | Norsko – Albánie 0:1 (kon.)
Andorra – Turecko 0:2 (kon.) | Lichtenštejnsko – Lotyšsko 1:1 (kon.) | Slovensko – Litva 1:1 (kon.)
Lucembursko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Rakousko – Faerské ostrovy 6:0 (kon.) | Moldavsko – Černá Hora 0:1 (kon.)
Česko – Dánsko 0:3 (kon.) | Nizozemsko – Estonsko 3:0 (kon.) | Maďarsko – Rumunsko 2:2 (kon.)
Španělsko – Finsko 1:1 (kon.) | Švédsko – Irsko 0:0 (kon.) | Bosna – Řecko 3:1 (kon.)
Polsko – Ukrajina 1:3 (kon.) | S. Makedonie – Belgie 0:2 (kon.) | Kolumbie – Bolívie 5:0 (kon.)
Francie – Gruzie 3:1 (kon.) | San Marino – Anglie 0:8 (kon.) | Skotsko – Wales 1:2 (kon.)
Honduras – Mexiko 2:2 (kon.) | Uruguay – Paraguay 1:1 (kon.)
Maďarsko
2:2 (1:0)
Rumunsko
Pátek 22.03.2013, 20:30 • Puskás Ferenc Stadion, Budapešť • Kvalifikace MS (Evropa)

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek pátečního večera, příjemný víkend a u dalších onlajn přenosů se budu těšit na shledanou. (22:29:23)

Rozhodčí Stark naposledy zapískal a ukončil tak zápas mezi Maďarskem a Rumunskem. Domácí fotbalisté sahali po třech bodech, ale v poslední chvíli se Rumunům podařilo díky vyrovnat, když tím střelcem byl žolík Chipciu, který přišel na trávník v 86. minutě. Bylo to už druhé dnešní rumunské vyrovnání, neboť v 68. minutě proměnil pokutový kop Mutu. Toto vyrovnání vśak trvalo pouhé tři minuty, poté se také z penalty prosadil Dzsudzsák. Stav 2:1 trval až do 92. minuty a pak přišel už výše zmiňovaný gól...

Remíza je dnes pro Rumunsko výhrou, kdežto Maďaři si mohou drbat hlavu.

90+3
    Ještě jeden útok domácích, ale už je to křeč.

90+2
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je pro Maďarsko studená sprcha! Stancu poslal do šestnáctky míč, domácí obrana zazmatkovala a dovolila, aby ALEXANDRU CHIPCIU zblízka prostřelil Királyho!

90+1
    Mutu sice překopl zeď, ale našel pouze Királyho náruč.

90+1
    Ještě před rozehráním přímého kopu provede trenér Egervári poslední střídání. Z trávníku odchází autor zatím rozdílové branky, Balázs Dzsudzsák a poslední vteřiny odehraje Péter Halmosi.

90+1
    Ádám Pintér za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

90
    Mutu byl při svém průniku středem faulován Pintérem a Rumunsko tak bude kopat poměrně nebezpečný přímý kop.

88
    I bez néjakého velkého výskoku dokázal odhlavičkovat Kádár.

88
    Rohový kop Rumunska.

87
    Vlad Chiricheş podsekl unikajícího Kovácse a po zásluze dostává žlutou kartu.

86
    Poslední výměna v rumunském dresu, Mihaie Doru Pintiliiho vystřídal Alexandru Chipciu.

85
    Rumuni se snaží o gólový finiš, ale obrana Maďarska je dnes ve velmi dobré formě a nepouští "žluté" před svou branku.

83
    Ne ne, tohle se pískat nebude, Mészáros předvedl sice ostrý, ale naprosto čistý obranný zákrok na Mutua.

81
    Szalai se elegantně zbavil Chiricheşe, jenže jeho následný centr byl hodně nepovedený a Tătăruşanu měl velice jednoduchou práci.

80
    Druhá výměna Maďarska, Tamáse Hajnala nahradil István Kovács.

78
    Přímý kop mají k dispozici i Rumuni, Mutu svůj centr nasměroval přesně na Királyho a ten si ho dokonale vychutnal.