Tampa – New Jersey 5:4 (2:0 po s.n.) | Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 1:2 (kon.)
Calgary – Columbus 4:6 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 2:0 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:1 (kon.)
Winnipeg – Carolina 1:3 (kon.) | Colorado – Nashville 1:0 (po pr.)
Winnipeg Jets
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Carolina Hurricanes
Sobota 30.03.2013, 20:00 • MTS Centre • NHL

Tímto Vám děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:43:34)

Hvězdy zápasu:

1 – Eric Staal (1+1)

2 – Alexander Semin (1+1)

3 – Zach Bogosian (0+0).

Carolina ve třetí třetině stvrdila své vítězství, když se ve 41. minutě prosadil kapitán hostí Eric Staal, který upravil výsledek na konečných 1:3. Winnipeg v dnešním utkání srážela častá vyloučení a hlavně dobře chytající Peters, který dnes předvedl velmi dobrý výkon.

60:00

59:55
    Z modré čáry vystřelil Byfuglien, ale Peters jeho střelu kryje a o vítězství Caroliny je rozhodnuto.

59:46
    Domácím se nedaří dostat do útočného pásma.

59:32
    Pavelec zpátky na střídačce!

59:26
    Oddechový čas pro domácí.

59:26
    Hosté při postupu na branku udělali ofsajd. Pavelec se vrací do branky.

58:55
    Nebezpečně vystřelil Bogosian, ale jeho střelu vyrazil Peters.

58:40
    Pavelec na střídačce! Winnipeg to zkouší v šesti.

58:16
    Wheelerova střela byla hostující obranou zablokována.

57:50
    Carolina kontroluje hru v útočném pásmu.

57:18
    Nash se dostal před Pavelce, kterého překonat nedokázal.

56:10
    Od modré čáry vystřelil Bogosian, ale jeho střelu Peters dokázal vyrazit.

55:43
    Winnipegu se nedaří dostat do útočného pásma.

55:00
    Carolina se drží u puku a ukrajuje čas v útočném pásmu.

54:24
    Z velkého úhlu střílel Burmistrov, ale jeho střela k brance neprošla.

53:14

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 22. Jokinen (Kane, Miettinen) – 2. Semin (Ruutu, E. Staal), 10. J. Jokinen (Pitkanen, Ruutu), 41. E. Staal (Semin)

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Byfuglien, Enstrom, Bogosian, Clitsome, Hainsey, Meech – Wheeler, Little, Ladd – Miettinen, O. Jokinen, Kane – Wellwood, Antropov, Tangradi – Thornburn, Burmistrov, Cormier
    Carolina Hurricanes: Peters (Muse) – Gleason, Corvo, McBain, Pitkanen, Bellemore, Harrison – Semin, E. Staal, Tlustý – Ruutu, J. Staal, Skinner – Dwyer, Nash, Bowman – J. Jokinen, Brent, Westgarth

Rozhodčí: Hebert, Sutherland – Miller, Henderson

Diváci: 15,004