Tampa – New Jersey 5:4 (2:0 po s.n.) | Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 1:2 (kon.)
Calgary – Columbus 4:6 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 2:0 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:1 (kon.)
Winnipeg – Carolina 1:3 (kon.) | Colorado – Nashville 1:0 (po pr.)
Winnipeg Jets
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Carolina Hurricanes
Sobota 30.03.2013, 20:00 • MTS Centre • NHL

58:40
    Pavelec na střídačce! Winnipeg to zkouší v šesti.

51:14
    Pitkanen je vyloučen na 2 minuty za držení hole.

49:39
    Byfuglien je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

48:02
    Olli Jokinen se dostal před Peterse, kterého překonal, ale jeho střela se zastavila na tyčce!

40:28
    Carolina právě vstřelila branku!
    Carolina se znova dostává do dvoubrankového vedení, když z mezikruží vystřelil ERIC STAAL a jeho střela s pomocí mírné teči jednoho z obránců skončila za Pavelcem. Asistence: Alexander Semin.

37:29
    Wheeler oslabuje svůj tým, když je vyloučen na 2 minuty za hrubost.

34:22
    Od modré čáry vystřelil Corvo a jeho pokus skončil na levé tyči!

33:48
    Za faul kolenem je vyloučen na 2 minuty Burmistrov. Winnipeg bude hrát dvacet sekund ve třech.

32:08
    Domácí budou hrát šest vteřin ve třech, jelikož je za zdržování hry vyloučen na 2 minuty Clitsome.

30:14
    Tlak Winnipegu přeruší na 2 minuty vyloučení Byfugliena, který je vyloučen za hrubost.

27:44
    Peters nyní zachránil Carolinu od inkasované branky, když vychytal únik Littla, který se snažil brankáře hostí překonat střelou mezi betony.

25:24
    Mohlo být vyrovnáno! Mezi kruhy obdržel výbornou přihrávku Bogosian, který se ocitl tváří v tvář Petersovi, kterého střelou mezi betony nepřekonal.

21:26
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Winnipeg snižuje, když přečíslení dva na jednoho vyřešil Kane s OLLI JOKINENEM na jedničku, když první jmenovaný přihrál finskému útočníkovi a ten prostřelil Peterse. Asistence: Evander Kane, Antti Miettinen.

17:15
    Byfuglien tvrdou střelou od modré čáry trefil tyč!

16:27
    Na 2 minuty za nedovolené bránění je vyloučen Pitkanen.

15:55
    Vyburcovat domácí střídačku se bitkou s Gleasonem pokusil Thornburn a povedlo se mu to náramně, když tvrdým úderem poslal svého soka k ledu. Nyní oba dva čeká pobyt na trestné lavici.

15:00
    Blízko vstřelení branky byl Tlustý, když jeho střela skončila na tyči!

10:51
    Přesilovou hru si zahraje nyní i Winnipeg, když je na 2 minuty za vysokou hůl vyloučen Pitkanen.

9:40
    Přesně v čase, kdy končila přesilová hra Caroliny, tak Pitkanen našel u pravé tyče volného JUSSIHO JOKINENA, který pohotově uklidil puk do branky. Asistence: Joni Pitkanen, Tuomo Ruutu.

7:40
    Kane je vyloučen na 2 minuty za hákování. Přesilová hra pro Carolinu.

1:06
    Branku ale jako první dávají hosté, když po závaru před Pavelcem dostal puk do branky ALEXANDER SEMIN. Asistence: Tuomo Ruutu, Eric Staal.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 22. Jokinen (Kane, Miettinen) – 2. Semin (Ruutu, E. Staal), 10. J. Jokinen (Pitkanen, Ruutu), 41. E. Staal (Semin)

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Byfuglien, Enstrom, Bogosian, Clitsome, Hainsey, Meech – Wheeler, Little, Ladd – Miettinen, O. Jokinen, Kane – Wellwood, Antropov, Tangradi – Thornburn, Burmistrov, Cormier
    Carolina Hurricanes: Peters (Muse) – Gleason, Corvo, McBain, Pitkanen, Bellemore, Harrison – Semin, E. Staal, Tlustý – Ruutu, J. Staal, Skinner – Dwyer, Nash, Bowman – J. Jokinen, Brent, Westgarth

Rozhodčí: Hebert, Sutherland – Miller, Henderson

Diváci: 15,004