Tampa – New Jersey 5:4 (2:0 po s.n.) | Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 1:2 (kon.)
Calgary – Columbus 4:6 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 2:0 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:1 (kon.)
Winnipeg – Carolina 1:3 (kon.) | Colorado – Nashville 1:0 (po pr.)
Dallas Stars
5:3 (2:1, 0:1, 3:1)
Minnesota Wild
Sobota 30.03.2013, 01:30 • American Airlines Center, Dallas, TX • NHL

Dallas si z dnešního souboje odnáší tři body, když o svém vítězství rozhodl dvěma góly v rozmezí 68 sekund na začátku poslední třetiny. Klíčem k úspěchu dnes byly přesilové hry, ve kterých dokázali domácí třikrát skórovat. Ode mne je to s tímto konstatováním již vše, přeji pěkný zbytek noci! (04:21:47)

Vhazování: 34 – 27
    Vyloučení: 5 – 7, navíc Nystrom 5 min, Roussel 10 min – Falk 5 min, Konopka, Rupp 10 min
    Využití: 3 – 1
    Hity: 26 – 27

60:00

59:15
    Hosté to zkouší v šesti, Hackett na střídačce!

59:00
    Minnesota právě vstřelila branku!

TORREY MITCHELL ještě vrací hostům malou naději na zvrat, když si sjel před branku a střelou nad levý Lehtonenův beton snižuje stav zápasu! Asistence: Dany Heatley, Cal Clutterbuck.

58:17

57:54
    Ani teď se Minnesotě nedaří držet pásmo, puk je až za červenou čarou.

57:08
    Dallas hosty k ničemu nepouští a vyhazuje až k Hackettovi.

56:17
    Vyloučen Aaron Rome (DAL) za hrubost, přesilovka pro hosty.

56:17
    Závar před brankou Dallasu končí dalším zásahem Lehtonena a jak je již zvykem v posledních minutách i potyčkou před jeho brankou.

55:50
    A i domácí již jsou kompletní.

55:23
    Hosté v plném počtu, začíná krátká přesilovka Minnesoty.

55:14
    Po delší odmlce i hokejová akce, střelu Setoguchiho z mezikruží vyráží spolehlivý Lehtonen v brance Dallasu.

54:49
    Utkání se v závěru vyostřuje. Teď si to ve férové bitce rozdali Justin Faulk (MNS) a Eric Nystrom (DAL), oba 5 minut za hrubost.

53:50
    Cody Eakin (DAL) za krosček dvě minuty, hraje se ve čtyřech.

53:23
    Po vzájemné potyčce u střídaček vyloučeni hráči: Reilly Smith (DAL) za hrubost, Zenon Konopka (MNS) taktéž za hrubost, Pierre-Marc Bouchard (MNS) dvě minuty hrubost. Přesilovka pro Dallas.

52:40
    Dallas právě vstřelil branku!

Kotouč odražený před branku se nejprve pokoušel odklidit backandem za Hackettova záda Derek Roy, jeho střelu Hackett vyráží pouze pod sebe, kde se po puku natahuje Daley a následně CHRIS EAKIN a jen doťukává do volné branky. Asistence: Derek Roy, Trevor Daley.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 5. Whitney (Benn), 8. Vincour (Smith, Rome), 42. Cole (Larsen, Eakin), 43. Benn (Whitney, Jágr), 53. Eakin (Roy, Daley) – 19. Setoguchi (Cullen), 36. Spurgeon (Brodziak, Koivu), 59. Mitchell (Heatley, Clutterbuck)

Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) – Robidas, Dillon, Daley, Goligoski, Larsen, Rome – Jágr, Benn, Nystrom – Eriksson, Roy, Whitney – Cole, Eakin, Smith – Vincour, Fiddler, Roussel.
    Minnesota Wild: Hackett (Kuemper) – Brodin, Suter, Gilbert, Falk, Spurgeon, Stoner – Coyle, Koivu M., Parise – Setoguchi, Cullen, Bouchard – Clutterbuck, Brodziak, Heatley – Mitchell, Konopka, Rupp.

Rozhodčí: L´Ecuyer, O´Halloran – Murchison, Cvik