Zlín – HC Plzeň 3:6 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 4:2 (kon.) | Liberec – Třinec 5:1 (kon.)
Berani Zlín
3:6 (0:1, 2:3, 1:2)
HC Plzeň 1929
Neděle 31.03.2013, 11:30Mistrovství ČR - mladší dorost

Zápas končí jasným vítězstvím Plzně. Ta si vítězství pojistila dvěma brankami ve třetí třetině. Nyní již oba tými děkují svým podporovatelům v hledišti. (13:46:43)

60:00

59:07
    Plzeň kontroluje zbytek zápasu ve své útočné třetině.

58:38
    Vyloučení na obou stranách. Peška (ZLN) za hrubost a nesportovní chování. Z plzeňských je za hrubost vyloučen Sysel.

57:54
    Zlín právě vstřelil branku!
    Prudkou střelou vymetl růžek Zemanovi branky NICOLAS WERBIK.

57:01
    Kotek se vrhl směrem k bráně. Zlínští obránci jej odstavili od puku.

56:53

56:49
    Zakázané uvolnění plzeňských.

56:24
    Zlínští přerušili nebezpečnou přihrávku před bránu a vyhazují.

55:33
    Střela Krásného trefila poute spoluhráče.

54:53
    Dalším návštěvníkem trestné lavice je Schmied (ZLN) za podražení. Dále je vyloučen Kuncek za nesportovní chování na deset minut.

54:27
    Plzenští se drží v pásmu, ke střele se však zatím nedostali.

53:16
    Suchý trefuje tyčku!

53:00
    Za podražení je vyloučen Tomešek (ZLN).

52:30
    Kokoška se sice prodral do třetiny, jeho pokus všask zastavila obrana.

51:21
    Babčukovo nahození drží v lapačce Zeman.

50:00
    Plzenští povzbuzováni svými příznivci ovládají zápas.

48:36
    Zlínu nelze odepřít snahu. Plzenští je však zvládají bránit.

47:44
    Puk v ochranné síti. Hra se přerušuje, vhazovat se bude po Zemanovo pravici

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 26. Tomešek (Babčuk, Werbik), 34. Kuncek (Babčuk), 58. Werbik (Fridrich) – 1. Vracovský, 24. Suchý, 31. Vracovský (TS), 33. Kokoška, 48. Suchý (Stráský), 48. Starý (Kokoška, Zayml)

Berani Zlín: Ling (od 33. Barvík) – Gabrhelík, Váňa, Kolařík, Werbik, Mikulec, Tomešek, Gago, Peška, Babčuk, Stiksa, Strmiska, Martínek, Karafiát, Dlabaja, Kotek, Kuncek, Fridrich, Schmied, Rezek, Procházka
    HC Plzeň 1929: Zeman (Krasanovský) – Roubal, Váchal, Kaňák, Čechura, Zayml, Starý, Sysel, Kučera, Krystl, Kanter, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, Ivanič, Pokorný, Suchý, Rubner, Hajšman, Krásný, Stránský

Rozhodčí: Chmel, Kordina, Tauš