Buffalo – Washington 3:4 (0:2 po s.n.) | Ottawa – Toronto 0:4 (kon.) | Montreal – NY Rangers 3:0 (kon.)
Florida – New Jersey 3:2 (po pr.) | Minnesota – Los Angeles 4:3 (3:1 po s.n.) | Edmonton – Vancouver 4:0 (kon.)
San Jose – Arizona 3:2 (1:0 po s.n.) | Detroit – Chicago 1:7 (kon.)
Ottawa Senators
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Toronto Maple Leafs
Neděle 31.03.2013, 00:01 • Scotiabank Place • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný nedělní den. (04:00:43)

Hvězdy zápasu:

1 – Nadzem Kadri (3+1)

2 – Jeffrey Lupul (1+3)

3 – James Reimer (31 zásahů).

Toronto si z dnešního utkání odnáší oba dva body, když v celku jednoznačně přehrálo Ottawu a porazilo ji vysoko 0:4. Domácí dnes nepodali dobrý výkon a zaslouženě prohráli.

60:00

59:02
    Největšími aktéry byli domácí Neil a hostující McLaren. Oba dva dostávají 5 minutový trest + Neil 2 minutový trest za hrubost.

59:02
    Domácí neunesli porážku a na ledě se strhla potyčka.

58:36
    Dnešní utkání se blíží ke svému konci a tempo hry je velmi malé.

58:00

57:30
    Domácí se osvobodili.

57:00
    Toronto je usazené v útočném pásmu, ale do zakončení se nežene.

56:00
    Wiercioch je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

55:47

54:15
    Ottawě se dnes nic nedaří a tato přesilová hra není výjimkou.

53:47
    Kulemin je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

53:12
    Gončar se pokusil vstřelit čestnou branku, ale střelou z pravého kruhu branku netrefil.

52:15
    Dnešní utkání je zřejmě rozhodnuté, takže tempo hry mírně opadlo.

51:13
    Na druhé straně vystřelil Liles a donutil Bishopa k zákroku.

50:59
    Smithovu střelu bez problému Reimer chytil a drží si šanci na vychytání čistého konta.

49:40
    Ottawa se po delší době usadila v útočném pásmu, ale k žádnému ohrožení branky se nedostává.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 4. Lupul (Kadri, Kostka), 33. Kadri (Lupul, Liles), 43. Kadri (Lupul), 45. Kadri (Lupul, Kulemin)

Ottawa Senators: Bishop (Lehner) – Gončar, Wiercioch, Methot, Gryba, Benoit, Phillips – Alfredsson, Turris, Hoffman – Silfverberg, Zibanejad, Latendresse – Neil, O'Brien, Greening – Condra, Smith, Kassian
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) – Phaneuf, Gunnarsson, Kostka, Liles, Franson, Fraser – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Kulemin, Kadri, Lupul – Frattin, Grabovski, Hamilton – McLaren, McClement, Orr

Rozhodčí: Joannette, Pollock – Murphy, Sericolo

Diváci: 20,183