3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Traktor Čeljabinsk
Pondělí 08.04.2013, 17:30Play-off KHL

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (19:44:39)

Je tu konec. Domácí celek obrovský tlak hostí ze závěrečné minuty ustál a i ve druhém zápase vítězí těsným rozdílem. Tentokrát však 3:2, když o výsledku utkání rozhodl gólem v posledních minutách obránce Jalasvaara.

Stav finálové série je tedy po dvou odehraných zápasech 2:0 pro moskevský celek, celá série se teď přesunuje do Čeljabinsku k dalším dvěma zápasům.

60:00

59:40
    Hosté motají Dynamo v jeho pásmu. Kolem Jerjomenka to je jedna střela za druhou.

59:05
    Garnett prchá z brány, hosté to zkusí v šesti!

58:27
    Rjabykinova rána míjí levou tyč domácí brány.

58:00
    Katičev se snažil z levého křídla rychle odpovědět, Jerjomenko svůj tým drží.

57:19
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Obrovská radost na domácím stadionu, domácí Dynamo se tři minuty před koncem základní hrací doby ujímá vedení. Po dobré práci Mosaljova za bránou se k puku v mezikruží dostal JARRI JALASVAARA a nekompromisně ho napálil za záda Garnetta. Ten proti jeho pumelenici mohl jen stěží něco udělat. Asistence: Denis Mosaljov, Denis Kokarev.

56:19
    Gorochov střelou přes obránce míjí hostující bránu.

55:18
    Dynamu se nevydařila rozehrávka, icing vrátí hru zpět před Jerjomenka.

55:00
    Posledních pět minut třetí třetiny. Sledujeme zatím snahu domácích překonat pozornou defenzivu Traktoru.

53:53
    Po nahození Rjabykina se po delší době mohl dotknout puku i Jerjomenko. A rovnou raději přeruší hru.

53:10
    Domácí jsou aktivnější a vytváří si slibné pozice. Sopin v pádu na hranici brankoviště netrefil skákavý puk, jinak mohl nepříjemně ohrozit Garnetta.

52:25
    Kvapil vyzkoušel překvapit Garnetta z levého křídla, byl ale již ve velmi ostrém úhlu.

51:35
    Ničuškin se z pravého křídla dral do další šance, ani tentokrát však mladému Rusovi nedopřáli obránci vůbec žádný prostor.

50:54
    Mosaljov vypálil z levého křídla a rozhodčí přerušil hru, protože puk trefil tvrdě Garnetta do masky.

50:00
    Oba týmy hrají více opatrně ze zadních řad. Na ledě navíc začínají přibývat osobní souboje, které jsou více dohrávané. To v prvním zápase zcela chybělo.

49:06
    Nestěrov po přejetí modré čáry okamžitě vypálil na Jerjomenka. Ten jeho ránu kryje a přeruší znovu hru.

47:38
    Po pěkném individuálním průniku Bulise musel Jerjomenko vytáhnout další přesný zákrok lapačkou. Hra je přerušena.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 11. Petružálek (Cvetkov, Kokarev), 44. Kvapil (Gorochov, Jerjomenko), 58. Jalasvaara (Mosaljov, Kokarev) – 18. Bulis (Rjabykin, Kuzněcov), 32. Kostitsyn (Rjabykin)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenko) – Graňák, Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Mironov, Gorochov, Barantsev – Soin, Babenko, Konkov – Cvetkov, Kokarev, Mosaljov – Gorovikov, Sopin, Kasjančuk – Pestunov, Kvapil, Petružálek – Lukin. Trenér: Oleg Znarok.
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Fokin) – Quint, Rjabykin, Vasilčenko, Bělov, Katičev, Razin, Nestěrov, Šinin – Čistov, Bulis, Kuzněcov – Kontiola, Jakucenja, Kosticyn – Popov, Antipov, Ničuškin – Glinkin, Karpov, Lemtjugov. Trenér: Valerij Belousov.

Rozhodčí: Zacharov, Odins – Medvěděv, Birin