Columbus – San Jose 4:0 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:1 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Tampa – Ottawa 3:2 (kon.) | Montreal – Washington 2:3 (kon.) | Winnipeg – Buffalo 4:1 (kon.)
Nashville – St. Louis 0:1 (kon.) | Minnesota – Chicago 0:1 (kon.) | Dallas – Los Angeles 5:1 (kon.)
Dallas Stars
5:1 (1:1, 0:0, 4:0)
Los Angeles Kings
Středa 10.04.2013, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:15:24)

LA Kings: 5

Je dobojováno. Skvělou třetí třetinou rozhodli dnes hokejisté Dallasu o svém vítězství a po nedávném skalpu silného Anaheimu si dnes připisují další cenné vítězství nad Los Angeles Kings, které poráží vysoko 5:1. Snad se na dobrém výkonu hokejistů Stars podepsala i přítomnost brankářské legendy Eda Belfoura, který svého času střežil branku Dallasu s českobudějovickým Romanem Turkem a který měl tu čest, vhodit úvodní buly zápasu.

60:00

59:23
    Vhazování po levici Bachmana, úspěšnější hosté.

59:23
    Ještě se vylučuje, poměr sil na ledě se vyrovná, domácí Goligoski si půjde odpykat trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

59:00
    Začíná poslední minuta dnešního utkání, domácí lavička si závěr utkání užívá, na hráčích Dallasu jsou patrné úsměvy, dnešní zápas zvládli na jedničku!

58:50
    Fiddler si nyní sjel z pravé strany blíže k brance, pálí, ale nepřesně, hattrick to nebude.

58:35
    Dallas v útočném pásmu.

58:18
    V samém závěru ještě vyloučení, Richardson hákuje Coleho, dostává dvouminutový trest.

57:43
    Puk v ochranné síti, vhazování po levici Bachmana.

57:10
    Eakin zaváží puk do třetiny Stars, obrana však dobře vytěsňuje soupeře k mantinelu a do rohů.

56:28
    Je zřejmé, že za tohoto stavu se bude dnešní zápas již pouze dohrávat, hosté hlavně nebudou chtít inkasovat další gól.

55:39
    Takový průběh zápasu hosté rozhodně nečekali, ve třetí třetině se ale doslova "sesypali", výsledek odpovídá kvalitě hry v poslední části zápasu.

53:56
    Dallas právě vstřelil branku!
    Nyström zavezl puk do útočného pásma po levém křídle, přenechává VERNONU FIDDLEROVI, který střílí z ostrého úhlu na branku, kde svádí souboj Cole s Muzzinem a puk nakonec končí v brance! Quick popáté inkasuje! Asistence: Eric Nyström, Trevor Daley.

53:35
    Puk ve středním pásmu, Kings neohrozili branku Bachmana.

53:08
    Domácí bojují o puk ve vlastní třetině.

52:44
    Další problémy v rozehrávce Kings, Doughty zachraňuje před Quickem.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 12. Goligoski (Rome, Fiddler), 41. Whitney (Chiasson, Daley), 48. Fiddler (Robidas), 52. Whitney (Eriksson, Eakin), 54. Fiddler (Nyström, Daley) – 2. Doughty (Kopitar, Richards)

Dallas Stars: Lehtonen (15. Bachman) – Dillon, Goligoski, Daley, Robidas, Rome, Larsen – Whitney, Benn, Chiasson – M. Fraser, Eakin, Eriksson – Nyström, Fiddler, Cole – Roussel, Wandell, Garbutt
    Los Angeles Kings: Quick (Bernier) – Regehr, Doughty, Scuderi, Vojnov, Muzzin, Ellerby – Williams, Kopitar, Brown – Clifford, Richards, Carter – King, Stoll, Lewis – Penner, Richardson, Nolan

Rozhodčí: St. Laurent, Van Massenhoven – Gibbs, Sericolo

Diváci: 16367