Columbus – San Jose 4:0 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:1 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Tampa – Ottawa 3:2 (kon.) | Montreal – Washington 2:3 (kon.) | Winnipeg – Buffalo 4:1 (kon.)
Nashville – St. Louis 0:1 (kon.) | Minnesota – Chicago 0:1 (kon.) | Dallas – Los Angeles 5:1 (kon.)
Winnipeg Jets
4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
Buffalo Sabres
Středa 10.04.2013, 02:00NHL

Československá stopa v utkání:
    Ondřej Pavelec – 30 zákroků, 100%, čas na ledě: 60:00. (04:33:24)

Zazněla konečná siréna, Winnipeg vyhrává a připisuje si tři body a Buffalo odjíždí opět s prázdnou. Ode mne to je vše a přeji Vám příjemný zbytek dne.

60:00

59:35
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Na časomíře zbývalo 25,3, když se do prázdné brány trefuje a vedení svého mužstva potvrzuje BLAKE WHEELER. Bez asistence.

59:06
    Posledních pár vteřin základní hrací doby a o vítězi je nejspíše rozhodnuto. Celý stadion aplauduje ve stoje.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, hraje se v obranném pásmu Winnipegu a pro Buffalo je nejspíš příliš pozdě na to, aby se snažili o dorovnání zápasu, ale co není, může být. Uvidíme..

57:10
    Bezhelmový Stafford je už na střídačce, teď si jen počká až mu někdo přinese z ledu helmu, aby mohl jít opět na led v plné síle.

57:00
    Stafford po vyhraném buly bez helmy. Překvapivě neodchází střídat a hraje dál.

56:40
    Thomas Vanek se ocitl na ledě, vstává a vypadá to, že bude v pořádku.

54:19
    Domácí napadají až u branky Millera, vyplácí se jim to, ale branku nakonec netrefili.

54:03
    Miller ukryl puk pod lapačkou a bude se vhazovat po jeho pravici.

53:46
    Do rychlého útoku se dostali hráči Sabres, ale skvělého Pavelce nedokázali překonat ani na třikrát.

52:50
    Hráči Buffala se nemohou prosadit za žádných okolností! V dnešním zápase mají smůlu hlavně v koncovce.

50:12
    Asistent kapitána Thomas Vanek si připsal na své konto hezkou střelu, kterou však nedokázal prostřelit Pavelce.

48:57
    Blíží se nám polovina třetí třetiny a ještě není rozhodnuto, jelikož v hokeji je možné všechno.

48:23
    Obě mužstva se na puku střídají pravidelně, více ze hry však mají domácí, kteří stále vedou o dvě branky.

48:00
    Domácí hráči Winnipegu se ubránili a jejich brankář nepustil žádnou ze střel za svá záda.

46:25
    Zazněla tyčka Ondřeje Pavelce! Poté se dostali do útoku v oslabení domácí hráči v modrém, ale nemohli uspět.

46:00
    Mark Stuart vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 25. Wellwood (Kane), 31. Gagnon (Byfuglien), 40. Ladd (Little), 60. Wheeler – 45. Porter

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Stuart, Clitsome, Hainsey, Bogosian, Enstrom, Byfuglien – Ladd, Little, Wheeler, Kane, Jokinen, Wellwood, Tangradi, Burmistrov, Santorelli, Wright, Gagnon, Thorburn
    Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Pysyk, Pardy, Weber, Sekera, Ehrhoff, Myers – Ott, Hodgson, Gerbe, Foligno, Ennis, Stafford, Adam, Porter, Flynn, Scott, Hecht, Kaleta