Philadelphia – Ottawa 1:3 (kon.) | Boston – NY Islanders 1:2 (kon.) | Buffalo – Montreal 1:5 (kon.)
Washington – Carolina 3:1 (kon.) | Detroit – San Jose 2:3 (1:2 po s.n.) | Tampa – Pittsburgh 3:6 (kon.)
Minnesota – St. Louis 0:2 (kon.) | Winnipeg – Florida 7:2 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:2 (3:1 po s.n.)
Minnesota Wild
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
St. Louis Blues
Pátek 12.04.2013, 02:00NHL

Z mé strany je to pro dnešek již vše, děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů z NHL. (04:33:38)

Československá stopa v utkání:
    Vladimír Sobotka (STL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:21
    Roman Polák (STL) 1+0, 1 střela, čas na ledě 18:26

1. Brian Elliott (STL) 23 zák., 0 gólů, 100 %
    2. Roman Polák (STL) 1+0
    3. Jonas Brodin (MIN) 0+0

Do třetí třetiny vstoupili mnohem aktivněji hráči Minnesoty, ale v 50. minutě využil Tarasenko zaváhání domácího hráče a poslal přesný puk na McDonalda, který v souboji s Backstromem uspěl a přidal druhý gól Blues.

Po této brance si už hosté vedení pohlídali a zkušenou hrou si došli pro důležité vítězství v boji o postup do play-off.

60:00

59:51
    Devět vteřin před koncem je vyloučen Bouwmeester (STL) za krošček, ale času již zbývá domácím hrozně málo.

59:26
    Domácí vyhráli buly a jsou v útočné třetině.

59:12
    Puk končí v ochranné síti a tak se hra přerušuje. Vhazovat se bude po levici Elliota.

58:58
    Domácí to zkouší bez brankáře a se šesti hráči v poli!

58:26
    Minnesota se nemůže dostat ke kotouči, natož aby vstřelila dvě branky a srovnala.

57:39
    Hosté hrají v závěru zápasu zkušeně. Nikam nespěchají, čekají s rozehrávkou a snaží se hlavně držet kotouč co nejdál od vlastní branky.

56:45
    Puk sice je v obranné třetině hostí, ale hráči Minnesoty si ho přihrávají pouze po mantinelu a z takové pozice branku vstřelit nemohou.

55:54
    Zakázané uvolnění Minnesoty. Taková situace jenom nahrává Blues.

54:42
    Koivu se dostal na konci celé akce domácích ke střele, ale když už kotouč doletí až k bráně, tak v té stojí dnes bezchybný Elliot.

54:18
    Minnesota se ještě snaží něco s výsledkem udělat, ale obrana St. Louis pracuje jako švýcarské hodinky.

52:08
    Elliot nic neriskuje a schovává raději puk pod lapačkou a přerušuje hru.

50:52
    Porter si počkal na soupeře a čistým hitem ho narazil na mantinel.

49:30
    St. Louis právě vstřelilo branku!

Naopak přichází z čista jasna trest na druhé straně. Tarasenko obral domácího hráče o puk a přihrál ho na ANDYHO MCDONALDA a ten poslal puk mezi betony bezmocného Bacstroma. Asistence: Vladimir Tarasenko

49:13
    Minnesota začíná být stále více aktivní a nyní to byl Koivu, který zkusil střelou překvapit Elliota, ale nepovedlo se.