Philadelphia – Ottawa 1:3 (kon.) | Boston – NY Islanders 1:2 (kon.) | Buffalo – Montreal 1:5 (kon.)
Washington – Carolina 3:1 (kon.) | Detroit – San Jose 2:3 (1:2 po s.n.) | Tampa – Pittsburgh 3:6 (kon.)
Minnesota – St. Louis 0:2 (kon.) | Winnipeg – Florida 7:2 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:2 (3:1 po s.n.)
Minnesota Wild
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
St. Louis Blues
Pátek 12.04.2013, 02:00NHL

59:51
    Devět vteřin před koncem je vyloučen Bouwmeester (STL) za krošček, ale času již zbývá domácím hrozně málo.

58:58
    Domácí to zkouší bez brankáře a se šesti hráči v poli!

49:30
    St. Louis právě vstřelilo branku!

Naopak přichází z čista jasna trest na druhé straně. Tarasenko obral domácího hráče o puk a přihrál ho na ANDYHO MCDONALDA a ten poslal puk mezi betony bezmocného Bacstroma. Asistence: Vladimir Tarasenko

37:53
    Falk je vyloučen na dvě minuty za krošček a přesilovou hru si tak zahrají hráči St. Louis.

36:58
    Schwartz obral o puk soupeře v útočném pásmu a řítil se z úhlu na Bacstroma. Ten měl však práci zjednodušenou tím, že musel Schwartz najíždět opravdu z velkého úhlu. Přesto by se takové chyby domácím stávat neměli.

26:41
    Alex Pietrangelo (STL) je vyloučen na dvě minuty za podražení a to je dobrá šance pro Minnesotu jak se ve druhé třetině snad poprvé dostat blíže Bacstroma. V první třetině oderháli domácí přesilovku velim slušně.

18:48
    Obrovská šance Blues, kteří se dostali z ničeho nic do přečíslení a před Bacstromem už stál jeden z hostujících hráčů, který ho mohl jednoduše překonat jenže Perronovi v závěrečné chvíli puk sjel z čepele a ležící Backstrom si tak mohl hlasitě oddechnout.

13:04
    Jackmann (STL) hasil požár ve vlastním pásmu a podařilo se mu to jen za cenu faulu a tak si Minnesota zahraje vůbec první přesilovou hru dnešního dne.

10:37

Typická situace nedáš – dostaneš v plné své kráse. ROMAN POLÁK si sjel do předbrankového prostoru a po přijetí puku okamžitě vypálil a na radost českých příznivců se prosazuje jeden ze dvou českých hráčů v dresu Blues. Asistence: Chris Stewart, Chris Porter

09:23
    Je až neuvěřitelné co nedokázali domácí proměnit v branku. To, že brankou neskončila Pariseho první střela se dá pochopit vzhledem k výbornému zákroku brankáře, ale Parise mohl následně dorážet kotouč za bezmocého Elliota, jenže to se mu nepodařilo a tak se skóre nemění.

01:06
    Nechybělo mnoho a Koivu mohl poslat Minnesotu do vedení, po jeho střele se za Elliotem rozezvučela tyčka.