Chrudim – Hlavice 8:1 (kon.) | Písek – Králův Dvůr 3:2 (kon.) | Vltavín – Domažlice 1:3 (kon.)

Chrudim právě vstřelila branku!
    Ten, kdo střelecký účet načal ho také ukončil! Mastík nesobecky sám před brankou posunul na RADIMA HOLUBA, který do prázdné branky dokonává svůj druhý hattrick – 8:1!

89
    Dostálek šel sám, skákavý míč zasáhl hlavou a prostřelil Kulhavého. Míč ale ještě před tím, než přešel brankovou čáru, odkopl do bezpečí jeden z obránců!

88
    Hosté se v závěru osmělují, Havránek mohl přidat další branku, jeho střela ale proplachtila těsně mimo!

86
    Hlavice právě vstřelily branku!
    První střela mezi tři tyče hostujícího celku končí gólem! TOMÁŠ HAVRÁNEK si naběhl na zadní tyči a hlavou o zem překonal Vostradovského – 7:1!

83
    Tak nyní se přece jen domácím poštěstilo! Na penaltovém puntíku se k míči dostal PETR VLADYKA, který jemnou střelou nártem prostřelil Kulhavého – 7:0!

83
    Každá akce Chrudimi končí stoprocentní příležitostí, nyní neuspěl Radim Holub!

82
    To je zmar chrudimských střelců! Vladyka měl před sebou prázdnou branku, ale hlavou ji prostě trefit nedokázal!

74
    A poslední výměna na straně Chrudimi. Za Filipa Jarosze přijde Jan Luptovský.

71
    Radim Holub skvěle vysunul Pavla Štěpánka, ten z bezprostřední blízkosti napálil Kulhavého do hrudi!

67
    Během deseti vteřin měl Radim Holub dvě tutovky, změna stavu ale zatím nepřichází! Na střely již 28:1!

65
    Opět se střídá na obou stranách, za Tomáše Váchu přichází Lukáš Mastík. Na straně Hlavice přišel Michal Kulhánek, jenž nahradil Jiřího Samka.

63
    Poprvé se dnes prosazuje někdo jiný než Radim Holub! Centr z levé strany přistál na hlavě TOMÁŠE VÁCHY, který přesnou hlavičkou poslal míč nekompromisně k tyči – 6:0!

61
    Vraždění neviňátek pokračuje! RADIM HOLUB přidává svoji pátou branku v dnešním zápase a opět trochu prohlubuje zkázu Hlavice – 5:0!

59
    A opět vyložená příležitost chrudimského mužstva, kterou měl Tomáš Vácha. Nakonec se mu ale nepodařilo trefit prostor mezi třemi tyčemi!

57
    Radim Holub mohl přidat pátou branku, ve stoprocentní příležitosti ho ale vychytal Kulhavý!

55
    Na druhé straně se do stoprocentní příležitosti dostal Tomáš Dostálek, střídající hráč sice obstřelil gólmana, ale o centimetry minul branku soupeře!

46
    Do druhého poločasu již nenastoupil Jiří Holík, místo kterého si zahraje Marek Maňas. Na druhé straně má padla Jiří Adámek, provětrat obranu Hlavice se pokusí Tomáš Dostálek.

44
    Tradičně si na penaltový puntík postavil RADIM HOLUB a ještě do poločasu přidává svůj čtvrtý gól dělovkou do pravé šibenice – 4:0!

43
    Kesner vzápětí pronikal do vápna, byl faulován a bude to penalta pro Chrudim!

43
    Krásný signál po volném přímém kopu našel Radima Holuba, který ale Kulhavého nepropálil!

37
    Vácha si naskočil na centr a protáhl Kulhavého!

29
    Radim Holub tečuje střelu Petra Vladyky do břevna!

23
    Radim Holub měl na kopačce svůj čtvrtý gól, z malého vápna z voleje přestřelil Kulhavého břevno!

19
    Máme tu čistý hattrick RADIMA HOLUBA za třináct minut! Po chybě hostující obrany šel opět sám na branku a přesnou ranou k tyči navyšuje náskok Chrudim – 3:0!

12
    Další rychlá a nekompromisní akce domácího týmu přinesla druhý gól v síti Hlavice, za obranou se objevil RADIM HOLUB a střelou na zadní tyč prostřelil Kulhavého – 2:0!

6
    Obrana Hlavice je prolomena po šesti minutách, centr Adámka z levé strany našel RADIMA HOLUBA, který jemnou tečí prodloužil balon do hostující sítě – 1:0!

2
    Domácí měli již ve druhé minutě obrovskou šanci, dobrou práci předvedl Vladyka, který posunul míč na pravou stranu na Jarosze. Jeho přízemní míč našel v malém vápně Radima Holuba, ten ale z bezprostřední blízkosti branku netrefil!

Petr Dejnožka

Branky: 6. Holub, 12. Holub, 19. Holub, 44. Holub (pen.), 61. Holub, 63. Vácha, 83. Vladyka, 90. Holub – 86. Havránek

MFK Chrudim: Vostradovský – Adámek (46. Dostálek), Linhart, Drahoš, Štěpánek – Jarosz (74. Luptovský) , Vodrážka, Vladyka, Kesner – Holub, Vácha (65. Mastík)
    SK Hlavice: Kulhavý – Chlumecký, Boček, Holík (46. Maňas), Doležal, Kulhánek (65. Samek), Válek, Vytlačil, Benetka, Sameš, Havránek

Rozhodčí: Svatík – Janoch, Bacík