Lovosice – Hranice 28:28 (kon.) | Královo Pole – Přerov 26:26 (kon.) | Zubří – Plzeň 34:28 (kon.)
SKKP Handball Brno
26:26 (13:14)
Sokol HC Přerov
Sobota 27.04.2013, 17:00 • MSH Brno, Vodova • Chance Extraliga mužů

Druhý poločas vyhrálo o gól Brno, ale v součtu s tím prvním nám to dělá skóre 26:26. Výsledek je spravedlivý pro obě mužstva, protože ani jeden tým nijak nevynikal, ani nezaostával za tím druhým.

Tímto se s Vámi rozloučím a děkuji za pozornost. Budu se na Vás těšit u další online reportáže. Třeba už v pátek 3. 5. 2013 při semifinále Chance futsal ligy, kde se utká brněnské Tango se Zručí n/S.

Přeji Vám pěkný večer a příjemný zbytek víkendu. (18:35:24)

A je tu konec! Brno už svůj poslední útok nedotáhlo do vítězného konce, a tak si oba soupeři do tabulky připíší po bodu.

60
    Konec zápasu. (26:26)

60
    Brno je v útoku a je dost možné, že to je poslední útok tohoto zápasu. Zbývá 13 vteřin. (26:26) (26:26)

59
    A po chybě v útoku se daří přerovským vyrovnat! Pernička valil jako parní lokomotiva a nikdo ho nedokázal zastavit. (26:26) (26:26)

58
    Hosté ale v závěru dostávají další sedmičku a opět ji využívají. Koncovka zápasu tak bude ještě pořádně dramatická. (26:25) (26:25)

58
    Domácí už se ale svého těžce vypracovaného vedení také nechtějí pustit a dávají další gól. (26:24) (26:24)

57
    Přerovští to ale ještě nevzdávají, z pravé strany se prosadil Pernička. (25:24) (25:24)

57
    Brno toho hned využívá, když se míče chopil Zima a nedal Vydrovi nejmenší šanci. (25:23) (25:23)

56
    Hradil fauluje a dostává dvě minuty. Brno si tedy zahraje další početní výhodu. (24:23) (24:23)

55
    Stejnou výhodu dostali i hosté a také ji využívají. Stav je tak znovu pouze o gól. (24:23) (24:23)

54
    A Kubis je i nyní úspěšný a posílá Brno do dvoubrankového vedení. (24:22) (24:22)

54
    Zatím to vypadá slibně, protože míč drží co nejdále od vlastní branky a navíc si vybojovali další 7m hod. Zahrávat jej bude minulý úspěšný exekutor, Kubis. (23:22) (23:22)

53
    Hubáček dostává dvě minuty a pro Brno tak připravil nelehkou situaci. Zvládnou to Brňané? (23:22) (23:22)

52
    Pokorný teď Brno hodně podržel, když si poradil s oběma střelami soupeře. (23:22) (23:22)

Oddechový čas pro domácí. (23:22) (23:22)

51
    A náhle se Brňanům hraje o hromadu lépe a je to na jejich hře hodně znát. Po úspěšném odrazu přerovského útoku se hrnou zpět do útoku. (23:22) (23:22)

50
    A to se nakonec královopolským opravdu podařilo! Zima sebral míč na levé spojce a se štěstím prostřelil Vydru. Brno tak opět po dvaceti minutách vede! (23:22) (23:22)