Hr. Králové – Brno 2:0 (kon.) | Pardubice – Opava 1:0 (kon.)
FC Hradec Králové
2:0 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 25.05.2013, 11:00 • Bavlna • Celostátní liga staršího dorostu

Domácí se po nepodařené první půli, kdy mohli dostat 3-4 branky po přestávce zvedli a druhý poločas ovládli. Z Hradce Králové nashledanou. (12:51:35)

90
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    DAVID BREDA kopl roh k bližší tyči a nešťastný Halouska si míč srazil do vlastní sítě.

90
    V samém závěru budou kopat domácí rohový kop.

89
    Další karta, která je adresována Bredovi.

88
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Zorvan, přichází Zbudil.

86
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Vobejda, přichází Brabec.

85
    Zbrojovka se snaží s výsledkem ještě něco udělat, po delší době je na půlce domácích, ale útok končí faulem.

83
    Za faul vidí kartu Vobejda.

83
    Za předchozí strčení obdržel žlutou kartu Levai.

82
    Další rohový kop domácích k úspěchu nevedl. Bude se kopat od branky Brna.

80
    Další obrovská šance Votroků. Centrovaný míč propadl až na druhou tyč k volnému Zorvanovi, ten branku Halouska minul.

77
    Domácí hrají s chutí a chtějí přidat gólovou pojistku. Obrana Brna hasí za cenu faulů nápor Hradce.