Hr. Králové – Brno 2:0 (kon.) | Pardubice – Opava 1:0 (kon.)
FC Hradec Králové
2:0 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 25.05.2013, 11:00 • Bavlna • Celostátní liga staršího dorostu

Domácí se po nepodařené první půli, kdy mohli dostat 3-4 branky po přestávce zvedli a druhý poločas ovládli. Z Hradce Králové nashledanou. (12:51:35)

90
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    DAVID BREDA kopl roh k bližší tyči a nešťastný Halouska si míč srazil do vlastní sítě.

90
    V samém závěru budou kopat domácí rohový kop.

89
    Další karta, která je adresována Bredovi.

88
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Zorvan, přichází Zbudil.

86
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Vobejda, přichází Brabec.

85
    Zbrojovka se snaží s výsledkem ještě něco udělat, po delší době je na půlce domácích, ale útok končí faulem.

83
    Za faul vidí kartu Vobejda.

83
    Za předchozí strčení obdržel žlutou kartu Levai.

82
    Další rohový kop domácích k úspěchu nevedl. Bude se kopat od branky Brna.

80
    Další obrovská šance Votroků. Centrovaný míč propadl až na druhou tyč k volnému Zorvanovi, ten branku Halouska minul.

77
    Domácí hrají s chutí a chtějí přidat gólovou pojistku. Obrana Brna hasí za cenu faulů nápor Hradce.

76
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Duda, přichází Sedlák.

70
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Frimmel, přichází Šembera.

70
    Závar v pokutovém území hostů ukončil prvním gólem v tomto zápasu PAVEL DROZD.

67
    Hra se přesunula ke středu hřiště, obrany obou mužstev pracují spolehlivě.

64
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Hanuš, přichází Krajčíř.

63
    Za faul si vysloužil žlutý kartónek Černý.

60
    Ze dvaceti metrů napřáhl Zorvan, jeho střela mířila příliš vysoko.

59
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Heger, přichází Vágner.

59
    Série ofsajdů na obou stranách hřiště, tentokrát nachytal v pasti hosty druhý asistent rozhodčího.

57
    Brno teď trochu vyrovnalo hru.

53
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Přichystal, přichází Levai.

49
    Domácí v poločasové přestávce nabrali síly a nastěhovali se před branku Brna.

46
    Na začátku si Hradec vypracoval dobré příležitosti. Závar v pokutovém území brankou nekončí.

46

V prvním poločase gól nepadl. Blíže k němu však měli hosté. Jejich snahu zatím hatí špatná koncovka a brankář Jehlička v brance Votroků.

39
    Rozhodčí neodpískal zákrok na unikajícího Frimmela, tomu se to nelíbilo a vidí žlutou kartu.

37
    Chybný odkop Hanuše málem využili domácí, Kraják jen těsně minul branku hostů.

35
    Nápor Zbrojovky pokračuje, domácí se v těchto fázích zápasu pouze brání.

33
    Hosté teď zle zatápí Hradci, v brance čaruje Jehlička

28
    Vzápětí další zmařil Kevin Babička. Sám v úniku před Jehličkou zaváhal a než si diváci stačili oddechnout, napodobil ho i Duda.

27
    Vyložená šance Brna. Nejdříve Friml a vzápětí Duda nedokázali míč zasunout do sítě.

25
    Hradec se teď nastěhoval na půlku soupeře.

22
    Po přímém kopu Votroků míč přizvedl nad bránu Halouska. Domácí kopali první roh, ale naložili s ním stejně jako Zbrojovka.

21
    Hezkou individuální akcí se blýskl hostující Fojtík, jeho střela byla slabá a Jehličku nezaskočila.

16
    Hosté šli do přečíslení. Jejich snahu zastavuje praporek asistenta rozhodčího.

15
    Krásnou akci předvedli domácí. Za obranou se sám před vyběhnuvším brankářem Halouskou objevil Heger, ale jeho křížná střela skončila vedle.

10
    Na hřiště se s obvázanou hlavou vrací Hanuš, hosté hráli chvilku v deseti.

9
    Domácí zahrávali z levé strany blízko šestnáctky přímý kop, nic z toho nebylo.

7
    Zbrojovka bude kopat první rohový kop. Z něho se však nic nezrodilo. Hra je zatím vyrovnaná, obě mužstva si nevypracovala žádnou příležitost.

1

Vše je připraveno k začátku utkání, mužstva nastupují na hřiště.

FC Hradec Králové: Jehlička – Zezula, Drozd, Vobejda, Zorvan, Heger, Langr, Šnejdr, Kraják, Drozd, Breda.

FC Zbrojovka Brno: Halouska – Peš, Hanuš, Frimmel, Fojtík, Krška, Duda, Černý, Bednář, Přichystal, Babička.

Rozhodčí: Kalenda – Kovářík, Buchta.

Vítejte z Hradce Králové. Na tomto místě můžete sledovat utkání 32. kola 1. ligy staršího dorostu FC Hradec Králové – FC Zbrojovka Brno. Domácím patří 6. příčka tabulky s 49 body, hosté jsou o 3 body a 2 místa zpět. V posledním kole Votroci zvítězili v Opavě 2:0, zatímco Zbrojovka překvapivě remizovala doma s předposlední Jihlavou 3:3.

V dresu Brna se objeví syn domácího trenéra Frimmela.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.