Frýdek-Místek – Uničov 3:1 (kon.) | Hlučín – Hulín 0:2 (kon.) | Prostějov – Rosice 3:1 (kon.)
Kroměříž – Břeclav 1:0 (kon.)
FC Hlučín
0:2 (0:2)
SK Spartak Hulín
Sobota 25.05.2013, 16:30 • Městský stadion Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga

Já se s vámi ze zamračeného a chladného Hlučína loučím a u dalších onlajn přenosů nasledanou. (18:24:08)

Je za námi zápas mezi domácí Hlučínem a hostujícím týmem z Hulína, Hulín ve druhém poločase kontroloval dvoubrankový náskok. Hlučín si vypracoval několik šancí, ale ani jedna neskončila gólem. Za Hulín se už v prvním poločase trefil dvakrát Dvořáček.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil 1 minutu.

90
    Další žlutou kartu vidí Mucha.

90
    Střela zprava od Krhuta skončila vedle brány.

89
    Velice nepřesná přihrávka Čelůstky zastavila pěknou hlučínskou akci.

88
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Dvořáček, přichází Lehkoživ.

87
    Kapitán Hanus dostal za řeči žlutou kartu.

86
    Žlutou kartu vidí Ptáček.

85
    Hulín bude zahrávat z pravé strany volný přímý kop.

83
    Centr do pokutového území vyslal Badalyan. Balón se dostal na malé vápno, kde se ocitl úplně sám před Voglem Ptáček, ale ani dva pokusy mu nestačili, aby snížil stav utkání.

83
    Odkopávat od své brány bude Vogl, který už šetří čas.

82
    Hlučín zase propadl ve středu hřiště, úplně sám na brankáře se řítil Dvořáček, ale Jurák mu zabránil v hattricku.