Chrudim – Králův Dvůr 2:1 (kon.) | Písek – Kladno 0:1 (kon.) | Strakonice – Kolín 0:0 (kon.)
Kunice – Č. Lípa 0:0 (kon.) | Karlovy Vary – Hlavice 9:0 (kon.)
TJ Kunice
0:0 (0:0)
FK Arsenal Česká Lípa
Sobota 25.05.2013, 14:00 • Tělovýchovná jednota Kunice, Vidovice 88, 251 63 Strančice • Česká fotbalová liga

90
    Střídání v týmu Arsenal Česká Lípa: ze hřiště odchází Gibala, přichází Bína. (15:47:29)

86
    Střídání v týmu Arsenal Česká Lípa: ze hřiště odchází Novotný, přichází Suk.

83
    Střídání v týmu TJ Kunice: ze hřiště odchází Jíra, přichází Micka.

83
    Střídání v týmu TJ Kunice: ze hřiště odchází Čelustka, přichází Kopta.

75
    Střídání v týmu Arsenal Česká Lípa: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Dudka.

70
    Střídání v týmu TJ Kunice: ze hřiště odchází Štancl, přichází Rejhon.

55

52
    Za faul na kunického Dvořáka nařídil sudí Svatík přímý kop. Engelmann mířil nad břevno.

46
    Hned v první minutě 2. poločasu měli domácí šanci, hlavičkoval Kordiak, ale těsně nad břevno.