Senec – Senica 3:3 (kon.) | Rokycany – Plzeň 2:8 (kon.) | Proboštov – Teplice 0:4 (kon.)
Zlaté Moravce – Podbrezová 0:0 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Liberec – Neugersdorf 0:0 (kon.)
Ried – Myjava 5:3 (kon.) | Korona – Ostrava 2:1 (kon.) | Honvéd – R. Sobota 4:0 (kon.)
Śląsk – Karviná 3:1 (kon.) | Admira – Ružomberok 0:0 (kon.) | Slovácko – Nitra 2:0 (kon.)
SV Guntamatic Ried
5:3 (3:3)
TJ Spartak Myjava
sk Sobota 22.06.2013, 16:00Přípravný zápas

V prípravnom stretnutí vyhral rakúsky SV Ried 5:3. I keď Myjava viedla 3:1, rakúšania dokázali do prestávky vyrovnať a v druhom polčase dokonali svoj obrat. (19:56:10)

86
    SV Ried dal gól!
    Piaty gól do siete Myjavy strelil MOSCHL, je rozhodnuté.

75
    Obrat dokonaný, VASTIC je autorom gólu.

46
    Začal druhý polčas.

Prvý polčas skončil.

45
    Opäť je to vyrovnané! Svoj druhý gól strelil RIEFELTSHAMMER.

36
    WALCH znižuje na 2:3.

25
    Myjava dala gól!
    Opäť VLADIMÍR KUKOĽ, Myjava vedie 3:1!

21
    VLADIMÍR KUKOĽ strháva vedenie na stranu Myjavy!

10
    Neprešli ani tri minúty a je to opäť vyrovnané, strelecky sa prsadil REIFELTSHAMMER.