Japonsko – Mexiko 1:2 (kon.) | Itálie – Brazílie 2:4 (kon.)
Japonsko
1:2 (0:0)
Mexiko
Sobota 22.06.2013, 21:00 • Mineirao Stadium (Belo Horizonte) • Konfederační pohár

V zápase bylo po celých 90 minut lepším týmem Mexiko, které díky dvěma brankám zaslouženě v tomto utkání vítězí. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne! (22:53:06)

90+4
    Brankář Mexika Guillermo Ochoa uviděl žlutou kartu za zdržování.

90+2
    Po penaltě se k následné dorážce z malého vápna dostal opět Hernandez, jeho dělovka skončila však pouze na břevně!

90+2
    Hernandez nezkompletoval svůj hattrick, střelu k pravé tyči vystihl brankář Kawashima.

90+1
    Mexiko bude kopat penaltu!

90
    Rozhodčí Felix Brych se rozhodl nastavit 5 minut.

89
    Mexiko naposledy střídá, ze hřiště odešel Raul Jimenez, nahradil ho Javier Ignacio Aquino.

88
    Japonci již nemají co ztratit a jdou plně do útoku.

86
    Japonsko právě vstřelilo branku!

KENGO NAKAMURA si dobře naběhl na malé vápno Mexika, po skvělé nahrávce neměl s následnou dorážkou sebemenší problém a snižuje tak na 1:2.

83
    Mexiko se díky otevřenější obraně soupeře v posledních několika minutách dostává do zajímavých akcí, zatím však schází přesnost při kombinaci nebo zakončení.

80
    Shinji Kagawa vystřelil, jeho pokus však skončil pouze na obráncích soupeře, kteří jej zblokovali.

78
    Mexiko střídá, odchází Giovani Dos Santos, místo něj se na hřiště podívá Pablo Barrera.

77
    Japonsko střídá, ze hry odchází zraněný Yuto Nagatomo, přichází Kengo Nakamura.

75
    Po krátkém přerušení se opět pokračuje ve hře.

74
    Hra je přerušena, ošetřován je Yuto Nagatomo.

73
    Hráči Japonska mají zhruba nějakých 25 minut na vstřelení alespoň dvou branek branky. Je vidět, že se nyní tlačí více dopředu.

71
    Mexiko střídá, ze hřiště odchází Andres Guardado, místo něj příjde Carlos Salcido.

68
    Hra je posledních pár minut plná nepřesností na obou stranách, hráčům se nedaří nahrávky.