Žižkov – Bohem. Pr. 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Vltavín 2:3 (4:5 po pen.) | Bohem. Pr. – Varnsdorf 1:0 (5:4 po pen.)

Konec zápasu. (17:06:10)

Opět se omlouváme za technické problémy, o vítězi nerozhodl ani druhý poločas, následovaly penalty, ve kterých rozhodl v páté sérii hráč týmu Bohemians, Janda.

71
    O rozhodující penaltu se postaral Janda, který nedal v páté sérii gólmanovi Fenrichovi šanci a tým Bohemians Praha tedy slaví třetí místo ve fotbalovém turnaji v Tisu.

68
    Blíží se konec druhého poločasu, ve kterém se týmu Bohemians podařilo srovnat krok s týmem Varnsdorfu a vypracoval si pár slibných šancí, které ale neskončily gólem díky nepřesné koncovce.

65
    Rozhodčí si nadávky od Novotného nenechal v žádném případě líbit a suverénně vytáhl první žlutou kartu zápasu. Nutno podotknout, že se Novotný nerozčiloval jen tak, protože žluté kartě předcházel sporný zákrok ve velkém vápně týmu Varnsdorfu.

61
    O další z nevyužitých šancí Varnsforfu se postaral Just, sílu své střely ovšem neodhadl a míč se otřel o břevno. Mandous by se po střele natahoval marně, kdyby šla o pár centimetrů níž!

58
    Neproměněná penalta jakoby vlila novou krev do žil útočníků Bohemians, až do malého vápna se prodral Sud, jeho přihrávku gólman vyrazil před sebe a velkou ránou mimo bránu pálil Sudek.

56
    Just napálil míč těsně nad spojnici gólmana Mandouse a stav tedy zůstává stále bezbrankový!

55
    Penalta pro Varnsdorf!

53
    Roh pro Bohemians Praha rozehrál Vlkanova, gólman stihl míč vyrazit na malém vápně.

51
    ...který poslal Janda vedle tyče.

50
    Průnik Radka Novotného zastavil Just pouze za cenu faulu, následuje trestný kop...

40
    Stejně jako v první půli je hra často kouskovaná, hráči obou celků poměrně často faulují, rozhodčí nic takového však netoleruje.

38
    Omlouváme se za technické potíže, síla wifi signálu je velmi slabá a časomíra se nyní zastavila na čase 35.

37
    Fotbalisté týmu Bohemians dokázali dopravit míč až do branky, ovšem pouze za cenu faulu.

36
    Sám na gólmana se hnal Jakobovský, udělal Mandousovi kličku, ale uslyšel pouze hvizd rozhodčího pro velmi těsný ofsajd.

35

V prvním poločase byl lepším týmem FK Varnsdorf, fotbalisté Bohemians se dostávali do šancí pouze sporadicky a držení míče vyznělo také daleko lépe pro hráče ze severu Čech. O největší šanci zápasu se postaral Kouřil, který ztroskotal na výborně chytajícím Mandousovi. Do dalšího poločasu se jde za bezgólového stavu.