Žižkov – Bohem. Pr. 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Vltavín 2:3 (4:5 po pen.) | Bohem. Pr. – Varnsdorf 1:0 (5:4 po pen.)
Žižkov – Vltavín 1:0 (3:2 po pen.)
po penal. (5:4)
Bohemians Praha
1:0 (0:0)
FK Varnsdorf
Neděle 07.07.2013, 15:00Turnaj v Tisu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:42.

O třetí místo na fotbalovém turnaji v Tisu se utkají týmy Bohemians Praha a FK Varnsdorf. Bohemians svůj první zápas proti Viktorii Žižkov prohráli těsným výsledkem 0:1, když se o jedinou branku postaral Bartl. Utkání týmů FK Varnsdorf proti Loku Vltavín bylo o poznání zajímavější, po základní hrací době skončilo nerozhodně 2:2 a následovaly penalty, ve kterých byl o gól lepší Vltavín a zvítězil. Rozhodující branku vstřelil David Podzimek. Finále turnaje si spolu tedy zahrají týmy FK Viktoria Žižkov a Loko Vltavín. Onlajn z tohoto utkaní vám přineseme, jakmile skončí nynější utkání.

1

1
    Hra se odehrává především v okolí středového kruhu, u míče je častěji tým Varnsdorfu.

5
    Ofsajd Kostorka (VDF).

7
    O obrovskou šanci se postaral Synek, po parádním pasu Jakubovského napálil míč z pěti metrů pouze do tyče!

10
    Tým Bohemians Praha chvíli vyčkával na své polovině, po nádherném pasu od Šídla hlavičkoval Melechovský pouze do bobře připraveného Fenricha.

12
    Varnsdorf si zatím vypracoval více šancí, ale všechny ztroskotaly na špatných zakončeních.

15
    Bohemians zatím nemůže najít skulinku v dobře zrekonstruované obraně Varnsdorfu.

18
    Ani jeden tým neriskuje, zbytečně se nežene do bezhlavých útoků a raději vyčkává na své polovině.

21
    Hra je často kouskovaná drobnými fauly, které neuniknou orlímu zraku rozhodčího Beneše.

23
    Just zkazil přihrávku na své obranné polovině, svůj omyl avšak ihned napravil.

25
    Velká šance týmu Varnsdorfu! Na parádní centr od Justa si sběhl Kouřil, z malého vápna ale nechal pouze výborně vyniknout gólmana Mandouse.

28
    Blíží se konec poločasu, Varnsdorf buší do neoblomné obrany Bohemians, ale když obrana náhodou propustí nějaký míč, zasáhne výborně chytající Mandous.

29
    Dlouhý nákop Hájka končí pouze v rukavicích Fendricha.

31
    Bohemians zakombinovali na polovině Varnsdorfu, ale Kouřil odkopl míč daleko na tribunu.

32
    Vysoce vysunutá obrana Varnsdorfu presuje hráče Bohemians, kterým tento způsob hry moc nesvědčí.

33
    Hájek si obešel tři hráče obrany Bohemians, ale o míč vzápětí přišel.

35
    Další z mnoha šancí Varnsdorfu, Synkovi se gólmana přelobovat nepodařilo.

V prvním poločase byl lepším týmem FK Varnsdorf, fotbalisté Bohemians se dostávali do šancí pouze sporadicky a držení míče vyznělo také daleko lépe pro hráče ze severu Čech. O největší šanci zápasu se postaral Kouřil, který ztroskotal na výborně chytajícím Mandousovi. Do dalšího poločasu se jde za bezgólového stavu.

35

36
    Sám na gólmana se hnal Jakobovský, udělal Mandousovi kličku, ale uslyšel pouze hvizd rozhodčího pro velmi těsný ofsajd.

37
    Fotbalisté týmu Bohemians dokázali dopravit míč až do branky, ovšem pouze za cenu faulu.

38
    Omlouváme se za technické potíže, síla wifi signálu je velmi slabá a časomíra se nyní zastavila na čase 35.

40
    Stejně jako v první půli je hra často kouskovaná, hráči obou celků poměrně často faulují, rozhodčí nic takového však netoleruje.

50
    Průnik Radka Novotného zastavil Just pouze za cenu faulu, následuje trestný kop...

51
    ...který poslal Janda vedle tyče.

53
    Roh pro Bohemians Praha rozehrál Vlkanova, gólman stihl míč vyrazit na malém vápně.

55
    Penalta pro Varnsdorf!

56
    Just napálil míč těsně nad spojnici gólmana Mandouse a stav tedy zůstává stále bezbrankový!

58
    Neproměněná penalta jakoby vlila novou krev do žil útočníků Bohemians, až do malého vápna se prodral Sud, jeho přihrávku gólman vyrazil před sebe a velkou ránou mimo bránu pálil Sudek.

61
    O další z nevyužitých šancí Varnsforfu se postaral Just, sílu své střely ovšem neodhadl a míč se otřel o břevno. Mandous by se po střele natahoval marně, kdyby šla o pár centimetrů níž!

65
    Rozhodčí si nadávky od Novotného nenechal v žádném případě líbit a suverénně vytáhl první žlutou kartu zápasu. Nutno podotknout, že se Novotný nerozčiloval jen tak, protože žluté kartě předcházel sporný zákrok ve velkém vápně týmu Varnsdorfu.

68
    Blíží se konec druhého poločasu, ve kterém se týmu Bohemians podařilo srovnat krok s týmem Varnsdorfu a vypracoval si pár slibných šancí, které ale neskončily gólem díky nepřesné koncovce.

71
    O rozhodující penaltu se postaral Janda, který nedal v páté sérii gólmanovi Fenrichovi šanci a tým Bohemians Praha tedy slaví třetí místo ve fotbalovém turnaji v Tisu.

Opět se omlouváme za technické problémy, o vítězi nerozhodl ani druhý poločas, následovaly penalty, ve kterých rozhodl v páté sérii hráč týmu Bohemians, Janda.

Konec zápasu. (17:06:10)