Francie – Ghana 2:1 (kon.) | Irák – Uruguay 1:2 (6:7 po pen.)
Francie
2:1 (1:0)
Ghana
Středa 10.07.2013, 17:00 • Bursa Atatürk Stadyumu, Bursa, Turecko • Mistrovství světa U20

90+3
    Probíhá poslední minuta nastaveného času, Ghana svírá svého soupeře na jeho polovině.

90+1
    Assifuah-Inkoom bleskově střílí z hranice pokutového území, míč letí těsně nad břevno!

88
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Bahebeck, přichází Lemina.

86
    Francie zatažená na vlastní polovině, soupeře útočí.

83
    Anaba dostává žlutou kartu poté, co nepříjemně sráží na polovině hřiště pronikajícího Kondogbiu.

82
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Sarr, přichází Thauvin.

81
    Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Ashia, přichází Boakye.

80
    Začíná poslední desetiminutovka dnešního zápasu a pozor – Umtiti dostává druhou žlutou kartu za facku do obličeje Assifuaha a je vyloučen! Francie bude dohrávat pouze o deseti.

76
    Assifuah-Inkoom na druhé straně "ukrytou" střelou mezi dvěma obránci vypálil prudký míč, Areola s obtížemi vyráží!

74
    Francie právě vstřelila branku!
    A opět ten FLORIAN THAUVIN! S míčem u nohy proniká z pravé strany na střed hranice šestnáctky, ač stíněn obráncem, vypálil a prostřelil vše, co mu stálo v cestě, míč končí v síti!

74
    Rychlý protiútok Francie, na jejímž konci je střela Sanoga z pravé strany, ovšem pouze do boční sítě.

72
    A mohlo být ještě hůř, Acheampong pronikl do vápna z levé strany, přihrává před bránu, kde na míč dosáhl Assifuah, míč byl ale prudký a po jeho teči nakonec končí mimo!

70
    Bahebeck fauluje Aboagyeho a dostává za tento faul žlutou kartu.

47
    Ghana právě vstřelila branku!
    A je to tady! Ghana vyrovnává, a to exelentní střelou EBENEZERA ASSIFUAHA-INKOOMA, kterého nechali vystřelit z hranice pokutového území nedůslední Umtiti se Zoumou a Assifuah se trefil náramně, gólman Areola se po míči pouze ohlédl.

46
    Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Antwi, přichází Sai.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, Acheampong ve velké šanci, míč však končí těsně nad břevnem!

43
    To byl doslova hokejový nájezd v podání FLORIANA THAUVINA, který si míč výtečně narazil před vápnem s Bahebeckem, poté Antwiho posadil na zadek ukázkovou kličkou do pravé strany a zakončil do prázdné brány.

41
    Místo toho je tu žlutá karta pro Umtitiho, který rukama i vlastním tělem rugbyově zastavuje před vlastním pokutovým územím pronikajícího Acheamponga.

40
    Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, Thauvin střílí zpoza pokutového území, těsně nad bránu!

21
    Skvělý postřeh, pane rozhodčí! Thauvin padá v pokutovém území po lehkém doteku od Addica, to byl hodně nafilmovaný pád, který rozhodčí Shukralla rozhodně prokoukl a navíc i ocenil – žlutá karta pro Thauvina!

15
    I Thauvinovo střela z hranice šestnáctky měla gólové parametry, opět skvělý zákrok Antwiho, který vyráží na roh.

13
    Sanogo střílí z levé strany, z hranice malého vápna, ale pouze do přesně postaveného Antwiho, další gólovka Francie!

7
    Další gólová šance Francouzů, znovu obrana Ghany nezachytila kolmici a Bahebeck se dostal sám před Antwiho, střílí, těsně vedle!

6
    Gólová šance Francie, Digne si výtečně naběhl za obranu, dostal přesnou přihrávku, ale vyběhnuvší Antwi jeho střelu zneškodnil!