Karaganda – BATE 1:0 (kon.) | Daugavpils – Elfsborg 0:4 (kon.) | Sutjeska – Šeriff Tiraspol 0:5 (kon.)
Kalju – Helsinki 2:1 (kon.) | Molde – Sligo Rovers 2:0 (kon.) | Skënderbeu – Neftçi Baku 1:0 (po pr.)
Streymur – Dinamo Tbilisi 1:3 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Győr 2:1 (kon.) | Celtic – Cliftonville 2:0 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Fola 1:0 (kon.) | Vardar – FCSB 1:2 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Plzeň 1:2 (kon.)
Hafnarfjördur – Ekranas 2:1 (kon.)
FC Šachťor Karaganda
1:0 (0:0)
BATE Borisov
Úterý 23.07.2013, 15:30 • Shakhter, Karagandy (KAZ) • Liga mistrů (předkola)

Hlavní rozhodčí dnes naposled pískl do píšťalky a tím také ukončil celé utkání. BATE sice dělalo co mohlo, ale definitivně hosty zřejmě zlomila neproměněná penalta ze 67. minuty. Navíc v 82. minutě využil zaváhání brankáře Gorbunova Igor Zenkowich a potvrdil postup Karagandy.

1. zápas: BATE – Karaganda 0:1
    2. zápas Karaganda – BATE 1:0

Postupuje tým FC Šachťor Karaganda.

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit opět u dalších sportovních přenosů. (17:22:52)

90+4
    Již plyne poslední minuta nastavení a míč bude odkopávat od své brány domácí brankář.

90+3
    Polovina nastavení je za námi a je tu ještě závěrečné střídání. Odchází Caňas a místo něj si zahraje Bayzhanov.

90+2
    Další z mnoha nepřesných míčů ze strany BATE.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty a to budou zřejmě i poslední čtyři minuty Borisovu v letošním ročníku Ligy mistrů.

90
    Mokin může v klidu odkopávat od vlastní branky po nepřesné přihrávce.

90
    Již začala plynout poslední minuta zápasu a míč se pohybuje ve středu hřiště. Hosté jsou bezradní.

88
    Nakopávané míče Borisovu nevychází a čas se velmi rychle krátí.

87
    Je tu druhé střídání Karagandy.Hřiště opouští s číslem 14 kapitán Finonchenko a místo něj se na trávník podívá Gabyshev.

86
    Filipenko (BAT) nepříjemně naskočil do domácího brankáře, ale okamžitě se mu jde omluvit.

85
    Kontsevoi mohl situaci ještě zdramatizovat, ale trefil pouze před sebou stojícího soupeře.

85
    Domácí fotbalisté již pouze odkopávají míč a seřazeně očekávají nakopávané míče soupeře.

84
    BATE tak musí nyní vstřelit dvě branky pro postup a to bude zřejmě moc! Karaganda je blízko velkého překvapení.

82
    Karaganda právě vstřelila branku!

Tak toto je opravdu neskutečná chyba hostujícího brankáře, který byl při rohovém kopu téměř na polovině hřiště a překvapil ho daleký odkop domácích. Gorbunov před napadající dvojicí soupeřů znervózněl a netrefil míč, který poté pohodlně poslal do prázdné brány IGOR ZENKOWICH.

81
    BATE dnes naposled střídá. Odešel Bordachev a místo něj přišel Yurevich.

81
    Překvapivě mohla přijít branka na druhé straně, ale Gorbunov vytáhl proti střele Zenkoviche výtečný zákrok a drží Borisov ve hře.

80
    Pavlov (BAT) se dostal ke střele z hranice pokutového území, ale zamířil těsně nad.