Nizozemsko – Portugalsko 1:4 (kon.) | Srbsko – Gruzie 1:0 (kon.) | Litva – Španělsko 0:2 (kon.)
Turecko – Francie 1:2 (kon.)
Srbsko
1:0 (0:0)
Gruzie
Úterý 23.07.2013, 17:30 • Stadium of Marijampole (Litva) • Mistrovství Evropy U19

Další zápasy jsou však před námi, zatím na počtenou. (19:22:20)

Rozhodčí končí tento zápas a další tři body do tabulky putují pro Srbsko, které nakonec rozhodlo brankou střídajícího Melega ze 74. minuty. I když dohrávalo poslední minuty zápasu v deseti, zvládlo to a svému soupeři toho mnoho nedovolilo. Tolik tedy tento zápas mládežnické kopané.

90+3
    V hektickém závěru je potrestán i střídající Samušia.

90+2
    Nastavují se tři minuty nad rámec druhého poločasu.

90
    Už se hraje nastavený čas a horkokrevní Srbové si pomáhají fauly i za cenu žluté karty. Další dostává Filipovič.

90
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Djurdjevič, přichází Ožegovič.

89
    Žlutou kartu dostává další hráč Srbska, a to Vejlkovič.

88
    Ještě to možná bude drama, těsně před koncem vyfasoval druhou žlutou kartu Lukovič, který tak zbytečně oslabuje svůj tým.

87
    Už se blíží závěr a Gruzinci by rádi ukořistili alespoň bod do čtyřčlenné tabulky.

85
    Hosté měli k dispozici roh, ale centr Dvaliho na Arabuliho neprošel.

83
    Vadit mu to ale příliš nemusí, jeho tým má zatím vývoj zápasu pod kontrolou.

82
    Na ofsajdy je to již 8:0 a hádejte kdo byl v tom osmém? Ano, opět útočník Mitrovič.

80
    No, Lukovič fauloval a může být rád, že neinkasuje druhou žlutou. Sudí z Izraele byl benevolentní.

78
    U míče jsou srbští hráči, kteří po vedoucím gólu dodali do své hry patřičný klid.

76
    Teď jsou na tahu hosté, kteří však nemají už mnoho času. Musí daleko víc otevřít hru, což na druhou stranu může být voda na mlýn pro Srby.

74
    Srbsko právě vstřelilo branku!
    Jako bych to přivolal. Přišel, viděl a dal gól. Po jedenácti minutách pobytu na hřišti se prosazuje střídající DEJAN MELEG. Už to vypadalo, že se gólu nedočkáme a nakonec po přihrávce Mitroviče skóruje Meleg.

73
    I s nastavením dvacet minut do konce zápasu a stále na úvodní branku duelu čekáme.

72
    Mitrovič je sice hodně běhavým fotbalistou, ale občas má problém s načasováním, dnes poněkolikáté je mu odpískán ofsajd.