Nizozemsko – Portugalsko 1:4 (kon.) | Srbsko – Gruzie 1:0 (kon.) | Litva – Španělsko 0:2 (kon.)
Turecko – Francie 1:2 (kon.)
Nizozemsko
1:4 (0:1)
Portugalsko
Úterý 23.07.2013, 15:30 • stadion Alytaus m. centrinis • Mistrovství Evropy U19

Já se s Vámi loučím a u dalších dnešních přenosů na shledanou. (17:24:41)

Skončil nám zápas skupiny A ME U19 mezi Nizozemskem a Portugalskem, ve kterém Nizozemci nestačili na Portugalce a prohráli 1:4. Portugalci byli lepším týmem, i když Nizozemci v druhém poločasu hodně zlobili portugalskou obranu.

90+3

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločasu 3 minuty.

90+1
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    Krásnou střelou z dálky snižuje VLOET.

89
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Mahi, přichází Dogan.

89
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    Nizozemci v závěru úplně odpadli a toho dokázali další brankou využít Portugalci. Prosadit se dokázal ALEXANDRE GUEDES.

86
    Portugalci rozhodují dnešní zápas. RICARDO HORTA se zorientoval nejlépe na levé straně a střelou od břevna dává rozhodující gól.

85
    Nizozemci to ještě nevzdávají a zkouší stále kombinační hrou hrát.

83
    U míče jsou nyní Portugalci a v klidu drží míč na svých kopačkách.

81
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Marcos Lopes, přichází Ricardo Horta.

79
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Achahbar, přichází Gravenberch.

77
    Další pokus o centr do pokutového území Portugalců opět nenachází nikoho z Nizozemců. Portugalští obránci odvrací do bezpečí.

76
    Na druhé straně zkoušeli Nizozemci centrovat do pokutového území, ale našli pouze portugalského brankáře.

75
    Lopes mohl rozhodnout, uvolnil se, ale střílel nepřesně.

73
    Obrovská chyba Nizozemců. Portugalci v druhém poločasu pouze bránili a z protiútoku se míč dostal k úplně volnému LEANDROVI SILVOVI, který střelou od tyče dává další gól Portugalců.