Dubnica – Šamorín 1:4 (kon.) | R. Sobota – Michalovce 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Bardejov 0:1 (kon.)
Prešov – Podbrezová 2:0 (kon.)
FK Dubnica
1:4 (1:1)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Sobota 27.07.2013, 17:30 • Mestský futbalový štadión MFK Dubnica nad Váhom • MONACObet liga

59
    Šamorín dáva gól!
    Tak za takýto gól by sa nehanbil ani Ronaldo. VLADIMÍR PONČÁK napriahol z úctyhodných tridsiatich metrov a šibenicu brány trafil naozaj ukážkovo.

51
    A je vymaľované! LUKÁŠ ČEMBA sa rozbehol s loptou sám, obišiel snáď štyroch-piatich Dubničanov, dostal sa na jedenástkový boh a odtiaľ ľahko vsietil gól.

48
    Veľká chyba Dubnickej obrany vyúsťuje do vedúceho gólu Šamorína. MICHAL CMARKO dostal ideálnu prihrávku do behu, na Maťašovského išiel úplne sám a ľahkou prízemnou strelou ho prekonal.

40
    Dubnica dala gól!
    Päť minúty pred prestávkou prichádza vyrovnanie! Bilovský útok trochu spomalil, napokon však vyslal presný center na ROLANDA ŠMAHAJČÍKA, ktorý si loptu spracoval a halfvolejom ovalil presne tam, kde brankár Pentek nemal dosah.

3
    Veľmi lacný gól. PETER STOJANOVIĆ si sám vbehol do šestnástky po pravej strane, dostúpil až na päťku a ľahkým popostrčením do protipohybu brankára otvára stav stretnutia.